کارخانه فولاد الماس یزد

کارخانه فولاد الماس یزد

کارخانه فولاد الماس یزد، یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تولیدکننده انواع مقاطع فولادی سنگین و نیمه سنگین در ایران است. محصولات این شرکت با استفاده از مرغوب‌ترین مواد اولیه و فولاد st37 ساخته می‌شوند. مقاطع فولادی الماس یزد به روش نورد گرم تولید می‌شوند و از کیفیت، مقاومت و ماندگاری بالایی برخوردارند. 

معرفی کارخانه فولاد الماس یزد

شرکت فولاد الماس یزد، در سال 1394 و با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، معاون وزیر و بسیاری دیگر از مسئولین این استان به بهره‌برداری رسید. محصولات این شرکت توانسته‌اند بخش مهمی از نیاز بازار و صنایع ساختمان‌سازی، عمرانی، خودروسازی و کشتی‌سازی و... را تأمین کنند. 

 

کارخانه فولاد الماس یزد
کارخانه فولاد الماس یزد

 

خطوط تولید و ظرفیت تولید

کارخانه فولاد الماس یزد با 7 سال تلاش بی‌وقفه توانسته است به ظرفیت تولید سالانه 6 هزار تن محصولات فولادی برسد و برای حدود 65 نفر شغل ایجاد کند.

محصولات تولیدی کارخانه فولاد الماس یزد

شرکت فولاد الماس یزد طی 7 سال گذشته خطوط تولید خود را به دو محصول پرکاربرد در صنایع ساختمانی و عمرانی تخصیص دهد و به جایگاه مطلوبی در بازار آهن‌آلات برسد. مقاطع فولادی این شرکت در سایزهای مختلف تولید و روان بازار می‌شوند.

  • نبشی الماس یزد

نبشی الماس یزد یکی از مهم‌ترین و پرکاربردترین پروفیل‌ها در صنعت ساختمان‌سازی و عمرانی است. این محصول در دو شکل مرکب و منفرد تولید می‌شود و می‌تواند از نوع فابریک یا پرسی باشد. نبشی پرسی از ورقه‌های پروفیل و با اعمال فشار ساخته می‌شود؛ اما نبشی فابریک در همان زمان که از خطوط تولید خارج می‌شود، به شکل نبشی است. نبشی‌ها دو بال دارند و بسته به اندازه آن‌ها نسبت به یکدیگر به دودسته بال مساوی و بال نامساوی تقسیم می‌شوند. اندازه بال‌ها در کنار حرف L بر روی نبشی حک می‌شود. 

 

نبشی های تولیدی کارخانه الماس یزد
نبشی های تولیدی کارخانه الماس یزد

 

نبشی‌های فولاد الماس یزد در سایزهای 7 و 8 تولید و به بازار عرضه می‌شوند. قیمت نبشی فولاد الماس یزد بسته به شکل، سایز، فابریک یا پرسی بودن و بال مساوی یا بال نامساوی بودن متفاوت است؛ اما همچنان مانند سایر مقاطع فولادی تحت تأثیر شرایط اقتصادی و سیاسی کشور و قیمت جهانی فولاد دچار تغییر و نوسان می‌شود.

  • ناودانی الماس یزد

ناوانی نوع دیگری از پروفیل‌های تولیدی شرکت فولاد الماس یزد است که کاربرد زیادی در صنایع ساختمان‌سازی و عمرانی دارد. شرکت الماس یزد ناودانی‌های خود را در سایزهای 10 تا 16 (شامل ناودانی 10، ناودانی 12، ناودانی 14 و ناودانی 16) تولید و به بازار عرضه می‌کند. قیمت ناودانی این برند به نسبت کیفیت بالای آن‌ها بسیار مقرون‌به‌صرفه است. فاکتورهایی مانند روش ساخت (نورد سرد یا گرم)، گالوانیزه‌ای بودن، پرسی یا فابریک بودن، سایز و... نیز در قیمت این محصول تأثیر دارند. 

طبق نظر کارشناسان گرفت: 

"کارخانه فولاد الماس یزد یکی از شناخته‌شده‌ترین تولیدکننده‌های نبشی و ناودانی ایران است که از فولاد st37 و مرغوب‌ترین مواد اولیه در خطوط تولید خود بهره می‌گیرد." 

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

اطلاعات تماس این کارخانه را می‌توانید در زیر مشاهده کنید:

آدرس: استان یزد، شهرستان اشکذر، بخش خضرآباد، دهستان کذاب، روستای فولاد آلیاژ، خیابان شهرک صنعتی فولاد آلیاژ یزد، جنب فولاد تابان کویر

شماره تماس: 03558718956

... بیشتر