فیلتر ها

قیمت تسمه فابریک

از مقاطع فولادی استفاده شده در صنایع مختلف، می توان به تسمه فابریک، اشاره کرد که این محصول از ورق آهن سیاه و به صورت نوارهای باریک در ضخامت و طول های مختلف ساخته می شود. تفاوت تسمه فابریک با نوردی، این است که در تولید آن از فولاد کوره ای استفاده می شود اما در مدل نوردی از فولاد بازیافتی استفاده می گردد. از آنجایی که مواد اولیه تولید این محصول، ورق است، قیمت ورق st37، که تسمه های فابریک را از آن تهیه می کنند، بر نرخ نهایی آن اثر گذار خواهد بود. در ادامه با عوامل موثر بر قیمت تسمه فابریک امروز در بازار صحبت می کنیم.

 قیمت روز تسمه فابریک

از این مقاطع، معمولا در صنایعی همچون: بسته بندی، ساختمان سازی و دیگر صنایع فولادی استفاده می شود؛ معمولا برای تولید تیرآهن از تسمه فابریک استفاده می کنند به همین خاطر نرخ تسمه فابریک در سایزها و ضخامت های مختلف برای فعالین این حوزه ها اهمیت بالایی دارد. نوسانات بازار آهن، نرخ مواد اولیه، بهای دلار، ضخامت، وزن، سایز، کارخانه تولید کننده و… همگی از فاکتورهایی هستند که باعث تغییر قیمت تسمه فابریک در بازار به صورت لحظه ای و روزانه می شوند.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad