لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت ناودانی اصفهان

یکی از مهمترین و پرکاربردترین مقاطع فلزی در نیای امروزی، ناودانی‌ها هستند. این محصولات در اشکال و سایزهای مختلفی تولید می‌شوند که هرکدام کارایی خاصی دارند. در این مقاله با بررسی قیمت روز ناودانی اصفهان و فاکتورهای اثرگذار بر قیمت ناودانی اصفهان، همراه ما باشید.

قیمت ناودانی ذوب‌آهن اصفهان

مجتمع ذوب‌آهن اصفهان، نخستین تولیدکننده فولاد ساختمانی و ریل در کشور بوده که از لحاظ تنوع محصولات فلزی نیز، رتبه اول را در کشور داراست. تولیدات مجموعه شامل انواع محصولات فلزی از قبیل انواع تیر‌آهن، میلگرد، نبشی، ناودانی، قوطی پروفیل، مقاطع چهارگوش و ریل قطار است. کارخانه ذوب آهن اصفهان در زمینی به مساحت ۲۰۰ کیلومتر مربع در جنوب‌غربی شهر اصفهان واقع است.

بررسی  نوسانات قیمت ناودانی سایز ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰ اصفهان

ناودانی‌های تولیدی این کارخانه در دو نوع بال موازی (U) و بال شیب‌دار (C) با نام تجاری Esco، به بازار عرضه می‌شوند. از لحاظ وزنی نیز این محصولات، به دو صورت سبک و سنگین و در سایزهای مختلف ۱۲، ۱۴، ۱۶، ۱۸ و ۲۰میلی‌متری تولید می‌شوند.

از فاکتورهای اصلی در تعیین بهای این محصولات، می‌توان به تحریم‌های سیاسی در چند سال اخیر و تأثیر منفی آن بر نوسانات ارزی و افزایش هزینه‌های تولید از قبیل حمل و نقل، نام برد. همچنین در دو سال گذشته، شیوع بیماری کرونا و افزایش نرخ تورم جهانی، ابعاد، ضخامت و میزان تقاضا و عرضه محصول در بازار، از دیگر علل اثرگذار در نوسانات قیمت ناودانی اصفهان هستند.

قیمت ناودانی ۸ اصفهان

خرید و فروش ناودانی‌ اصفهان در بازار بر حسب کیلوگرم است؛ لذا از مهمترین فاکتورهای دخیل در تعیین قیمت ناودانی ۸ اصفهان، میزان وزن آن است. این محصول در شاخه‌های ۶ و ۱۲ متری به بازار عرضه‌ می‌شود که بر میزان وزن آن تاثیرگذار است. ناودانی سبک سایز ۸ اصفهان به‌طور متوسط در حدود ۳۰ تا ۴۰ کیلوگرم وزن  دارد.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

“در تولید ناودانی‌های پر کاربرد سایز ۱۲ و ۱۴ کارخانه ذوب‌آهن، از ورق‌های استاندارد st37، st44 و st52 استفاده می‌شود که دارای کیفیت بالایی هستند. قیمت انواع ناودانی اصفهان بر اساس کیفیت مطلوب و تلاطم بازار ارز، در بازار دارای نوسانات روزانه زیادی هستند."

سخن پایانی

خریداران این محصول می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت گرفت به بررسی قیمت انواع ناودانی اصفهان پرداخته و با در نظر گرفتن علت‌های دخیل بر قیمت ناودانی اصفهان، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند. 

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image