فیلتر ها
قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

قیمت ناودانی سپهر ایرانیان

ناودانی‌ها، مقاطعی فلزی بوده که از یک سطح مقطع صاف به‌نام جان و دو بال عمود بر جان، تشکیل شده‌اند که از آن‌ها به‌شکل منفرد یا مرکب در صنایع ساختمان‌سازی و ساخت سازه‌های صنعتی، استفاده می‌شود. در این مبحث به بررسی قیمت ناودانی فولاد سپهر ایرانیان و علل اثرگذار در تعیین قیمت روز ناودانی فولاد سپهر ایرانیان، خواهیم پرداخت.

در تعیین قیمت ناودانی فولاد سپهر ایرانیان چه عواملی دخیل هستند؟

کارخانه فولاد سپهر از سال ۱۳۸۹ به‌منظور تولید انواع میلگرد ۸ تا ۳۲ میلی‌متر، در جاده تهران-ساوه در زمینی به مساحت ۲۲ هکتار، تأسیس و در سال ۱۳۹۶ با نصب دستگاه‌های مدرن، اقدام به تولید انواع دیگر مقاطع فولادی نمود. این مجموعه در حال حاضر قادر به تولید بیش از ۱۰۰ هزار تن انواع نبشی، ناودانی، تیرآهن و سپری در سال است.

ناودانی‌های تولیدی کارخانه فولاد سپهر ایرانیان، در سایزهای ۶ تا ۱۶ میلی‌متری و در شاخه‌های ۶ متری و به‌صورت بال موازی، در بازار موجود هستند. این محصولات با توجه به رعایت استانداردهای کشوری و بین‌المللی، از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند.

از علل مهمی که می‌تواند در تعیین بهای این محصولات اثر زیادی داشته‌باشد، تحریم‌های اقتصادی و تأثیر متقابل آن بر نوسانات ارزی و افزایش هزینه تولید است. همچنین ابعاد، ضخامت، جنس، کیفیت، ارزش جهانی فولاد و میزان عرضه و تقاضا، از دیگر عوامل موثر در این تغییرات هستند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت روز ناودانی فولاد سپهر ایرانیان علاوه بر علل مذکور، می‌تواند تحت تأثیر پارامتر وزن نیز باشد. به‌طور مثال ناودانی سبک سایز ۱۰ این کارخانه، وزنی معادل ۴۰ کیلوگرم داشته، ولی نوع سنگین همین سایز، ۵۰ کیلوگرم وزن دارد."

سخن پایانی

با توجه به دسترسی نزدیک این مجتمع به بازار پایتخت، اطلاع داشتن از قیمت ناودانی فولاد سپهر ایرانیان برای فعالین در این زمینه، امری مهم و ضروری بوده که می‌توانند با بررسی تغییرات قیمت انواع ناودانی فولاد سپهر ایرانیان در وب‌سایت گرفت، نسبت به خرید آن، اقدام نمایند.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.