فیلتر ها

قیمت ناودانی نورد سجاد

ناودانی‌ها مقاطع فولادی با یک سطح مقطع به‌نام جان و دو بال عمود بر این جان هستند که شکلی شبیه به حرف U یا C انگلیسی دارند. از لحاظ وزنی به دو دسته سنگین و سبک تقسیم‌بندی می‌شوند که هر کدام کارایی مخصوصی دارند. همچنین از لحاظ تولید به دو مدل فابریکی و پرسی در بازار موجود هستند. در این مقاله سعی می‌کنیم به بررسی قیمت ناودانی نورد سجاد و علل موثر بر تعیین قیمت ناودانی نورد سجاد بپردازیم.

 چه فاکتورهای در تعیین قیمت ناودانی نورد سجاد دخیل هستند؟

مجتمع فولادی نورد سجاد در سال ۱۳۹۵ با هدف تولید انواع مقاطع فولادی در شهرک صنعتی جنت‌آباد از توابع شهرستان ایوانکی استان سمنان احداث گردید. محصولات عمده این مجموعه در حال حاضر به شرح زیر هستند:

  • سپری: سایز ۳ تا ۶ در طول‌های ۶ و ۱۲ متری
  • نبشی: سایز ۴ و ۵ در طول ۶ متر
  • ریل آسانسور: T50 و T70
  • ورق فولادی
  • تسمه فولادی
  • ناودانی: سایز ۸ و ۱۰ در طول‌های ۶ و ۱۲ متری

قیمت روز ناودانی سایز ۸ و ۱۰

از عوامل مهم و موثر در تعیین بهای ناودانی‌های این کارخانه، می‌توان به نوسانات ارزی اشاره کرد. تحریم‌های اقتصادی در چند سال گذشته، باعث التهاب در بازار دلار شده که این امر، باعث افزایش هزینه‌های تولید نظیر دستمزد کارکنان و حمل‌و‌نقل شده‌است. تورم جهانی به‌دلیل شیوع بیماری کرونا، ابعاد، ضخامت، جنس، کیفیت و میزان عرضه و تقاضا، از دیگر فاکتورهای موثر در این زمینه هستند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"مجموعه فولادی نورد سجاد با تولید تقریبی ۵۰ هزارتن انواع ناودانی سایز ۸ و ۱۰ در طول سال، یکی از مهمترین تولیدکنندگان این مقاطع فلزی در شرق استان تهران است. به‌صرفه بودن قیمت ناودانی نورد سجاد و کیفیت مطلوب، از ویژگی‌های ممتاز این واحد صنعتی است."

سخن پایانی

شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت گرفت، تغییرات روزانه قیمت انواع ناودانی نورد سجاد را دنبال کرده و با بررسی آگاهانه قیمت ناودانی نورد سجاد، نسبت به خرید این محصول اقدام نمایید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.