فیلتر ها

قیمت ناودانی مگا استیل

در دنیای امروزی ارزش وکاربرد فراوان مصنوعات فولادی بر کسی پوشیده نیست. یکی از این مقاطع پرمصرف و مهم، ناودانی‌ها هستند که دارای انواع و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند. نوع مشبک آن در کارهای سبک مثل قفسه‌بندی کارایی دارند، ولی نوع ساده آن‌ها در صنایع سنگین نظیر پروژه‌های عظیم عمرانی، به‌کار برده می‌شوند. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا نگاهی به قیمت ناودانی مگا استیل انداخته و به بررسی فاکتورهای تأثیرگذار در تعیین قیمت روز ناودانی مگا استیل بپردازیم.

عوامل موثر در قیمت ناودانی مگا استیل را بشناسیم

مجموعه فولادی مگا استیل دارای دو زیرمجموعه مجزا بوده که توانایی تولید انواع مختلف نبشی و ناودانی‌های سبک و سنگین را دارا هستند. در واحد مگا استیل ایوانکی، ناودانی‌های سایز ۶، ۱۰ و ۱۲ میلی‌متری و در طول ۶ متری، در واحد مگا استیل اشتهارد (فولاد اشتهارد) ناودانی‌های سبک و سنگین سایز ۱۰، ۱۲ و ۱۴ و در طول‌های ۶ و ۱۲ متری تولید و ارائه می‌شوند.

از علل تأثیرگذار در تعیین قیمت این محصولات، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تحریم‌های اقتصادی
  • ارزش جهانی فولاد
  • هزینه تمام‌شده تولید
  • جنس و عناصر به‌کاررفته در محصول
  • ابعاد
  • وزن
  • میزان عرضه و تقاضا
  • نوسانات دلار
  • هزینه حمل و نقل

هرکدام ازعوامل بالا به تنهایی اثر زیادی در این تغییرات دارند. همچنین در دو سال اخیر، بیماری کرونا تأثیر مخربی بر بازار این تولیدات فلزی داشته‌است.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"دو مجموعه اشتهارد و ایوانکی، مجموعاً با تولید سالانه بیش از ۲۵۰ هزارتن مقاطع فولادی، یکی از مهمترین تولیدکنندگان این محصولات در نزدیکی شهر تهران هستند‌. لذا اطلاع از نوسانات قیمت ناودانی مگا استیل از اهمیت زیادی برخوردار است."

سخن پایانی

فعالین زمینه ساخت و ساز به‌خصوص در شهر تهران، می‌توانند با بهره‌گیری از دانش فنی کارشناسان آهن‌ پرتال، ازتغییرات قیمت انواع ناودانی مگا استیل آگاه و با بررسی روزانه قیمت ناودانی مگا استیل در وب‌سایت این مجموعه، در بهترین زمان ممکن، نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایند.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad