فیلتر ها
قیمت ناودانی فولاد الماس یزد

قیمت ناودانی فولاد الماس یزد

از ناودانی‌ها در صنایع مختلف، استفاده‌های فراوانی می‌شود. در ساختمان‌سازی، خودرو‌سازی و صنایع سنگین کاربردهای زیادی دارند. حتی در برخی موارد به‌صورت دوبل (جوش داده شده از پشت)  به‌جای تیرآهن نیز به‌کار برده می‌شوند. کارخانه‌های متعددی در کشور، مشغول به تولید این محصول مهم هستند که ما در این مقاله به بررسی قیمت ناودانی فولاد الماس یزد و فاکتورهای اثرگذار در تعیین قیمت روز ناودانی فولاد الماس یزد، می‌پردازیم.

بررسی قیمت روز ناودانی‌های سایز ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶فولاد الماس یزد

کارخانه فولاد الماس یزد در سال ۱۳۹۳ در شهرک صنعتی اشکذر شهرستان یزد، تأسیس گردید. هدف این مجموعه، تولید انواع مقاطع فولادی سنگین و نیمه‌سنگین بوده که در حال حاضر توانایی تولید ۳۵۰ هزار تن انواع نبشی و ناودانی در سال را داراست.

ناودانی‌های تولیدی این مجتمع، از نوع سبک و در سایزهای ۱۰، ۱۲، ۱۴ و ۱۶ بوده که در طول‌ استاندارد ۶ متری به بازار عرضه می‌شوند.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"یکی از عوامل موثر در قیمت ناودانی فولاد الماس یزد، فاکتور وزن بوده که در سایزهای مختلف، متغیر است. به‌عنوان مثال وزن سایز ۱۰ این محصول برابر با ۴۰ کیلوگرم و سایز ۱۶ دارای وزنی معادل ۸۰ کیلوگرم است."

از جمله علت‌های تأثیرگذار در تعیین بهای این مقاطع فلزی، به موارد زیر می‌توان اشاره کرد:

  • تورم جهانی
  • هزینه‌های تمام‌شده و جانبی تولید
  • نوسانات بازار دلار
  • تحریم‌های اقتصادی
  • نرخ جهانی آهن
  • ابعاد
  • کیفیت
  •  میزان عرضه و تقاضا
  • وزن

سخن پایانی

با توجه به تعدد بالای پروژه‌های عمرانی در منطقه مرکزی کشور، اطلاع از نوسانات بهای مقاطع فولادی، امری مهم و ضروری به‌نظر می‌رسد. تغییرات روزانه قیمت انواع ناودانی فولاد الماس یزد در وب‌سایت گرفت موجود بوده که خریداران می‌تواند با مراجعه به این وب‌سایت و با بهره‌گیری از مشاوره کارشناسان این مجموعه، به بررسی قیمت ناودانی فولاد الماس یزد پرداخته و در زمانی مناسب، نسبت به تهیه این محصول، اقدام نمایند.

... بیشتر

قیمت ناودانی فولاد الماس یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزوزناستانداردطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
106 متری259,200
1212 متری261,700
146 متری261,700
16سبک6 متری261,700
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad