فیلتر ها

قیمت تیرآهن یزد

یزد از سازندگان بزرگ مقاطع فلزی در کشور به‌حساب می‌آید. کارخانه این شهر، بیش از سی سال است که در زمینه تولید محصولات فلزی فعالیت می‌کند و در این امر نیز به موفقیت‌های چشمگیری دست‌یافته است. تیرآهن یکی از محصولات باکیفیت کارخانه فولاد یزد است که با قیمت مناسبی ارائه می‌شود. به‌این‌ترتیب، قیمت تیرآهن یزد در رنج مناسبی قرار دارد و فهرست قیمت روز تیرآهن یزد نیز در سایت مندرج شده است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"از عوامل تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن یزد می‌توان به مواد پایه‌ای مصرفی، سایز و سایر هزینه‌های جانبی صرف شده برای محصول اشاره کرد. به‌این‌ترتیب، قیمت روز تیرآهن یزد تا حد زیادی به انتخاب شما از حیث مدل و سایز محصول بستگی دارد. ضمن اینکه، محصولات فولاد یزد قابل‌استفاده در پروژه‌های ستون‌گذاری، ساخت پل و... هستند."

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت تیرآهن 14، 16 و 18 یزد

همان‌طور که اشاره شد، قیمت تیرآهن یزد به سایر آن نیز بستگی دارد. به‌طورکلی، این محصول فولادی در سایزهایی نظیر 14، 16، 18، 22، 24 و... تولید می‌شود که طبیعتاً هرچقدر سایز آن افزایش یابد، قیمت نیز افزایشی خواهد بود. قیمت تیرآهن یزد امروز نیز جهت کسب اطلاع کاربران محترم در سایت ثبت‌شده است تا همه عزیزان فعال در این عرصه به قیمت جدید تیرآهن‌های یزد دسترسی داشته باشند.

... بیشتر

قیمت تیرآهن یزد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعسایزبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPE1443,600,000
IPE1654,500,000
IPE1865,400,000
IPE2085,020,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad