لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت تیرآهن یزد

قیمت تیرآهن یزد

نام کالاواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
تیرآهن IPE 14 فولاد یزدشاخه/کیلوگرماز
24,200

تا
3,250,000
1402/9/16
تیرآهن IPE 16 فولاد یزدشاخه/کیلوگرماز
24,200

تا
4,100,000
1402/9/16
تیرآهن IPE 18 فولاد یزدشاخه/کیلوگرم24,6001402/9/16
تیرآهن IPE 20 فولاد یزدشاخه/کیلوگرم7,139,5001402/9/10
تیرآهن IPE 22 فولاد یزدشاخه/کیلوگرم24,4001402/9/16
تیرآهن IPE 24 فولاد یزدشاخه/کیلوگرماز
24,200

تا
8,650,000
1402/9/16

قیمت تیرآهن یزد براساس وزن و به صورت شاخه‌های 12 متری تعیین می‌شود و در حال حاضر قیمت آن به صورت شاخه‌ای، 3,137,615 تومان تا 7,266,065 تومان و قیمت هر کیلوی آن بین 23480 تا 23600 تومان است. تیرآهن‌های یزد در سایزهای مختلف 14،16،18،20 و 24 و بر اساس استاندارد IPE تولید می‌شوند. قیمت تیرآهن یزد تحت‌تأثیر عوامل مختلفی مانند سایز و وزن تغییر کرده و هرچه سایز و وزن آن بیشتر باشد، طبیعتاً قیمت آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. ازجمله خصوصیات و ویژگی‌های این تیرآهن‌ها می‌توان به وزن ایده‌آل و مناسب برای هر شاخه، بسته‌بندی مکانیزه محصول، صاف بودن انتهای هر شاخه و تاب‌گیری کامل محصولات اشاره کرد.

مشخصات فنی تیرآهن یزد

قیمت تیرآهن یزد تا حد زیادی به وزن آن بستگی دارد و در زمان خریدوفروش آن باید به این فاکتور توجه زیادی داشته باشید. به‌طورکلی وزن این محصول وابستگی زیادی به سایز آن‌ داشته و نسبت به آن تغییر می‌کند. کمترین وزن این تیرآهن‌ها متعلق به تیرآهن 14 یزد (135 کیلوگرم) و بیشترین وزن آن به تیرآهن 24 یزد (350 کیلوگرم) تعلق دارد.

قیمت تیرآهن یزد امروز شاخه‌ای

قیمت تیرآهن یزد امروز با توجه‌ به وزن و به صورت شاخه‌ای محاسبه می‌شود. قیمت آن بر اساس هر کیلو حدود 23 هزارتومان و طبق هر شاخه 12 متری، نوسانات قیمت در حدود 3 تا 7 میلیون تجربه می‌کند. البته باید توجه داشته باشید که سایز تأثیر بسیار زیادی در قیمت تیرآهن یزد داشته و با توجه به سایز آن بیشتر یا کمتر می‌شود، به همین خاطر باید حتماً قبل از خرید سایز مورد نظر خود را مشخص کنید. با مراجعه به صفحه قیمت تیرآهن می‌توانید از آخرین نرخ این محصول در برندهای مختلف مطلع شوید.

 

قیمت تیرآهن یزد
قیمت تیرآهن یزد

 

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"از عوامل تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن یزد می‌توان به مواد پایه‌ای مصرفی، سایز و سایر هزینه‌های جانبی صرف شده برای محصول اشاره کرد. به‌این‌ترتیب، قیمت روز تیرآهن یزد تا حد زیادی به انتخاب شما از حیث مدل و سایز محصول بستگی دارد. ضمن اینکه، محصولات فولاد یزد قابل‌استفاده در پروژه‌های ستون‌گذاری، ساخت پل و... هستند."

قیمت امروز تیرآهن 14 یزد

قیمت روز تیرآهن 14 یزد بر اساس هر کیلو در حدود 23 هزارتومان و به شکل شاخه‌ای 3,137,615 تومان است. نمودار قیمت تیرآهن یزد طی سه ماه گذشته تغییرات مختلفی داشته اما در یک ماه گذشته حدوداً ثابت بوده است. این محصول در اوایل مرداد ماه بیشترین قیمت را به مبلغ 3,348,624 تومان تجربه کرده است. قیمت تیرآهن 14 یزد در اواخر مرداد به 311,926,7 رسید که کمترین نرخ این محصول در سه ماه اخیر بوده است. قیمت تیرآهن 14 یزد تا حد زیادی به وزن آن بستگی داشته و مانند دیگر محصولات فولادی در بازار امروزی به صورت روزانه تغییر می‌کند؛ بنابراین بسیار اهمیت دارد که قیمت آن را به صورت روزانه و لحظه‌ای چک کنید.

قیمت آنلاین تیرآهن 16 یزد

قیمت تیرآهن 16 یزد به‌صورت کیلویی و شاخه‌ای با توجه به شرایط و هیجانات بازار تغییر می‌کند. قیمت امروز تیرآهن 16 یزد حدوداً کیلویی 23 هزارتومان و شاخه‌ای 3,944,955 هزارتومان است. این تیرآهن در سه ماه گذشته نوسان قیمت زیادی را تجربه کرده و با تغییر قیمت زیادی مواجه بوده است. بیشترین نرخ این محصول در سه ماه گذشته در اواخر تیر ماه و به مبلغ 4,128,441 تومان بوده است. کمترین قیمت هم 3,853,212 تومان بوده که در مرداد ماه تجربه شده است.

باید توجه داشته باشید که هر تامین‌کننده قیمت تیرآهن فولاد یزد خود را با توجه به استراتژی‌ها و استانداردهای مختلفی تعیین می‌کند و ممکن است قیمت‌ها کمی با هم متفاوت باشد.

جدیدترین قیمت تیرآهن 18 یزد

تیرآهن 18 یزد به‌صورت کیلویی 23 هزارتومان بوده و قیمت شاخه 12 متری آن 4,984,129 تومان است. اطلاع از جدیدترین قیمت تیرآهن 18 یزد برای خریداران از اهمیت ویژه‌ای برخوردار بوده و به همین خاطر قبل از انجام خرید به تحلیل و بررسی قیمت روز آن می‌پردازند.  نوسان قیمت این تیرآهن از سه ماه پیش تاکنون به‌صورت صعودی بوده و بیشترین قیمت خود را در مرداد با مبلغ حدود 5 میلیون تومان تجربه کرد، اما اخیراً سیر قیمتی این محصول ثابت و گاهی نزولی است.

بررسی روند نمودار قیمت تیرآهن یزد

بررسی نمودار قیمت تیرآهن یزد به شما کمک می‌کند تا قیمت آن را نسبت به روزه‌ها و ماه‌ها گذشته بررسی کرده و در بهترین زمان خرید خود را انجام دهید. بسیاری از خریداران نمودار قیمت تیرآهن یزد را به روش تکنیکال تحلیل می‌کنند تا بتوانند در زمانی مناسب، خریدی مقرون‌به‌صرفه داشته باشند. جدیدترین وضعیت بازار تیرآهن‌های یزد نشان می‌دهد که قیمت انواع سایزهای آن از کوچک‌ترین سایز (14) تا بزرگ‌ترین آن (22) به صورت شاخه‌ای بین 3 تا 7 میلیون متغیر است.

چطور تیرآهن یزد را بخریم؟ از کارخانه یا آنلاین؟

قبل از هر چیزی به این نکته توجه داشته باشید که خرید حضوری از کارخانه فولاد یزد امکان‌پذیر نبوده و دردسرهای خاص خودش را دارد؛ در صورت خرید از کارخانه مسئولیت نگهداری و حمل و نقل آن بر عهده خریدار است. برای اطلاع از آدرس این مجموعه فولادی به صفحه کارخانه فولاد یزد احرامیان مراجعه کنید. راه آسان‌تر خرید تیرآهن یزد، خرید به صورت آنلاین است. شما می‌توانید به صورت اینترنتی و یا با یک تماس تلفنی درخواست خرید خود را ثبت کرده و پیش فاکتور دریافت کنید. ضمن اینکه بعد از نهایی شدن مراحل خرید، فاکتور رسمی برای شما صادر می‌شود.

 

تیرآهن یزد
تیرآهن یزد

 

استعلام قیمت لحظه‌ای تیرآهن فولاد یزد

جهت استعلام قیمت تیرآهن یزد امروز می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کرده و لیست قیمت آن را که به‌صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود را بررسی و مقایسه کنید. یکی از قابلیت‌هایی که وب‌سایت گرفت فراهم کرده است، امکان مقایسه قیمت ببین بنگاه‌های مختلف خرید و فروش است. با این شرایط شما می‌توانید قیمت تامین‌کنندگان مختلف را در یک صفحه ببینید و بهترین و ارزان‌ترین گزینه را انتخاب کنید. خریداران همچنین می‌توانند برای ثبت خرید این تیرآهن با کارشناسان و مشاوران واحد فروش گرفت تماس بگیرند.

سوالات متداول

وزن تیرآهن 14 یزد چقدر است؟

وزن تیرآهن 14 یزد حدود 135 کیلوگرم است. همچنین وزن تیرآهن نمره  16 یزد برابر با 170 کیلوگرم و وزن تیرآهن 18 یزد 205 کیلوگرم است.

مراحل صدور فاکتور رسمی بعد از خرید تیرآهن یزد چگونه است؟

بعد از نهایی شدن فرآیند خرید، فاکتور رسمی شامل اطلاعات فروشنده، خریدار و محصول صادر می‌شود.

هزینه حمل و نقل تیرآهن فولاد یزد احرامیان در قیمت‌ها لحاظ شده است؟

خیر. هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است که به صورت جداگانه حساب می‌شود.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image