فیلتر ها
قیمت تیرآهن ناب تبریز

قیمت تیرآهن ناب تبریز

شرکت فولاد ناب تبریز یکی از شرکت‌های صنعتی فعال در زمینه تولید تیرآهن، نبشی و ناودانی است که تمام این محصولات را با حساسیت زیاد تولید می‌کند. تیرآهن ناب به‌دلیل کیفیت بالا به شهرت زیادی دست پیداکرده است. همچنین قیمت تیرآهن ناب تبریز بسیار مناسب است که این ترکیب کیفیت و قیمت مناسب منجر به افزایش مشتری و درنتیجه، افزایش ظرفیت تولید کارخانه شده است. قیمت روز تیرآهن ناب تبریز هم مانند سایر محصولات مشابه توسط مرجع گرفت به اطلاع صنعتگران محترم کشور می‌رسد.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"کارخانه ناب تبریز یکی از کارخانه‌های مدرن کشور است که محصولات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی تولید می‌کند که البته این تولید محصول در سطح کیفی بالا منجر به افزایش قیمت تیرآهن ناب تبریز نشده است و باوجود عرضه تیرآهن در سطح کیفی بالا شاهد فروش آن با قیمت مناسب هستیم. به‌این‌ترتیب، قیمت روز تیرآهن ناب تبریز کاملاً منصفانه تعیین‌شده است."

قیمت تیرآهن برندهای معتبر بازار را در لیست زیر می توانید مشاهده کنید:

قیمت تیرآهن 12، 14، 16 و 18 ناب تبریز

قیمت تیرآهن ناب تبریز بر اساس فاکتورهای متعددی تعیین می‌شود که از بین این فاکتورهای مختلف، سایز محصول اهمیت زیادی دارد. تیرآهن کارخانه فولاد ناب تبریز، در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود که از بین آن‌ها، اندازه‌های  12، 14، 16 و 18 پرطرفدار هستند. بنابراین از فاکتورهای تأثیرگذار بر قیمت تیرآهن ناب تبریز امروز می‌توان به همین سایز محصول اشاره کرد.


 

 

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad