لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت تیرآهن 22

قیمت تیرآهن 22

نام کالاواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
تیرآهن IPE 22 فولاد البرز ایرانیانشاخه/کیلوگرم25,0001402/9/16
تیرآهن IPE 22 ذوب آهن اصفهانشاخه/کیلوگرماز
27,600

تا
9,450,000
1402/9/16
تیرآهن IPE 22 فولاد یزدشاخه/کیلوگرم24,4001402/9/16

قیمت آهن 22 به صورت کیلویی و شاخه 12 متری تعیین شده و قیمت آن در ازای هر کیلو 23303 تومان و به شکل شاخه 12 متری، حدود 7,467,890 تومان است. قیمت‌ها ممکن است بسته به برند کمتر و یا بیشتر باشد.  در تولید این تیرآهن از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده شده و به همین خاطر میزان دوام و استحکام آن در برابر فشار بار و تحمل آن بسیار زیاد است. تیرآهن‌های 22 براساس استاندارد IPE تولید می‌شوند و از این جهت رضایت خریداران را به دست آورده‌اند.

قیمت آهن 22 امروز

قیمت آهن 22 در حال حاضر به ازای هر کیلوگرم 23303 تومان و هر شاخه 12 متری آن بین 7,100,000 تا 7,500,000 تومان است. قیمت این محصول هم مانند بسیاری از مقاطع فولادی با توجه به نوسانات و هیجانات بازار تغییر کرده و ازآنجایی‌که میزان تقاضا برای خریدوفروش آن در بازار زیاد است، باید حتماً قبل از اقدام به خرید وضعیت آخرین قیمت و نمودار آن را برای روزها و ماه‌های قبل را مورد بررسی قرار داده تا بتوانید در بهترین زمان ممکن، به‌صرفه‌ترین خرید را انجام دهید. استفاده از یک مرجع به‌روز برای شما این امکان را فراهم می‌کند تا در نوسانی‌ترین شرایط بازار فولاد به شکل لحظه‌ای هم از قیمت آهن 22 مطلع شوید. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه قیمت تیرآهن از نرخ این محصول در همه برندها و سایزها مطلع شوید.

 

 

روند نمودار قیمت تیرآهن نمره 22

بررسی نمودار قیمت آهن 22 در ماه‌های اخیر می‌تواند اطلاعات مفید زیادی در رابطه با روند بازار و رفتار آن در برابر عوامل متعدد را در اختیار خریداران و تحلیل‌گران قرار دهد. به همین دلیل بسیاری از خریداران و تحلیل‌گران از طریق روش تکنیکال برای تحلیل کردن نمودار قیمت و پیش‌بینی بازار و همچنین تشخیص دادن فرصت‌های خریدوفروش استفاده می‌کنند.

بررسی نمودار قیمت این محصول در سه ماه گذشته نشان می‌دهد که روند این نمودار به طورکلی سیر نزولی داشته؛ اما در این راستا بالا و پایین شدن قیمت را به خود دیده است؛ بالاترین قیمت این محصول در تاریخ 18 تیر به مبلغ 8,256,881 تومان و کمترین قیمت آن در تاریخ 6 مهر با مبلغ 7,467,890 تومان بوده است.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت تیرآهن 22، وابستگی زیادی به کارخانه تولیدی، طول، وزن هر شاخه و عوامل خارجی دارد. قیمت تیرآهن 22 به صورت روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود و اطلاع از این نوسانات به خریداران این محصول کمک می کند تا در بهترین زمان، اقدام به خرید این مقطع فولادی کنند.”

مقایسه تیرآهن IPE نمره 22 کارخانه‌های مختلف

قیمت آهن 22 در کارخانه‌های مختلف متفاوت بوده و هر یک از آن‌ها برای تولیدات خود رنج قیمتی متفاوتی را در نظر می‌گیرند. شما می‌توانید با مقایسه کردن قیمت‌های مختلف هر کارخانه، تیرآهنی را با بهترین و اقتصادی‌ترین قیمت انتخاب کرده و خریداری کنید. برای مثال تیرآهن ذوب آهن از تیرآهن یزد که 7,110,092 تومان است، گران‌تر بوده و‌ دلیل این اختلاف قیمت، کیفیت و استحکام بیشتر و تحمل بیشتر فشارهای تنشی و خمشی وارد بر سازه آن نسبت به تیرآهن یزد است.

 

تیرآهن 22
تیرآهن 22

 

خرید تیرآهن 22 آنلاین امروز

برای خرید تیرآهن 22 می‌توانید درخواست خود را در سایت گرفت به صورت اینترنتی ثبت کنید. همچنین می‌توانید با تماس با کارشناسان ما محصولات مورد نظرتان را خریداری کنید. بعد از ثبت درخواست، تامین کنندگان مختلف گرفت برای شما پیش فاکتور صادر می‌کنند و در صورت تایید شما فاکتور نهایی صادر شده و خرید شما نهایی خواهد شد. همچنین شما می‌توانید قیمت‌های مختلف را که در این سایت به صورت لحظه‌ای به‌روزرسانی می‌شود، را بررسی و مقایسه کنید.

سوالات متداول

وزن تیرآهن 22 چند کیلوگرم است؟ 

یک شاخه 12 متری آن وزنی برابر با 313 کیلوگرم دارد.

ابعاد تیرآهن 22 چقدر است؟ 

این تیرآهن 12 متر طول داشته و عرض بال آن 110 میلی‌متر است و تعداد آن در هر بندیل 16 عدد است.

هزینه حمل و نقل تیرآهن 22 بر عهده خریدار است یا فروشنده؟

هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image