فیلتر ها

قیمت تیرآهن 22

تیرآهن 22، یکی از انواع تیرآهن های موجود در بازار است که توسط برندها و کارخانه های مختلف تولید و در بازار عرضه می شود. قیمت روز تیرآهن 22، تحت تاثیر عوامل مختلفی است که در ادامه به طور کامل این پارامترها را بررسی می کنیم.

قیمت روز تیرآهن 22

تیرآهن 22، یک محصول با سطح مقطع به شکل H و با ارتفاع 22 سانتی متر است که برای استحکام سازه های مختلف از آن استفاده می‌شود.  

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت تیرآهن 22، وابستگی زیادی به کارخانه تولیدی، طول، وزن هر شاخه و عوامل خارجی دارد. قیمت تیرآهن 22 به صورت روزانه و لحظه ای دچار تغییر می شود و اطلاع از این نوسانات به خریداران این محصول کمک می کند تا در بهترین زمان، اقدام به خرید این مقطع فولادی کنند.”

سخن پایانی

در این متن به بررسی کامل درباره قیمت تیرآهن 22 و عوامل موثر بر ارزش این محصول پرداختیم. چنانچه قصد خرید این محصول فولادی را دارید، می توانید لیست قیمت فروشندگان مختلف این محصول در بازار را در جداول زیر مشاهده کنید و با انتخاب مناسب ترین قیمت، برای خرید اقدام کنید.

... بیشتر

قیمت تیرآهن 22

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعبرندبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPEذوب آهن اصفهاناز
290,000
تا
100,200,000
IPEفولاد یزد82,000,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad