فیلتر ها

قیمت تیرآهن 20

تیرآهن 20، یکی از محصولات فولادی پرمصرف در صنایع ساختمانی است. این محصول در کارخانه های فولادی متعددی تولید و روانه بازار آهن می شود. از این محصول برای ایمن سازی بناهای ساختمانی، اداری و راه سازی استفاده می شود. به دلیل ارتفاع سطح مقطع این محصول که 20 سانتی‌متر است، این مقطع فولادی را تیرآهن 20 نامگذاری کرده اند. در ادامه درباره دلایل تغییر قیمت تیرآهن 20 و عوامل موثر بر آن صحبت می کنیم.

قیمت تیرآهن 20 امروز

تیرآهن 20، یکی از کاربردی ترین پروفیل های فولادی است که یک مقطع نیمه سنگین به شمار می آید. ضخامت بال تیرآهن 20، حدود 10 میلی‌متر است و وزن آن در بین کارخانه های فولادی متغیر است. قیمت تیرآهن 20 امروز، تحت تاثیر عوامل مختلفی مانند نوسانات قیمت ارز، تحریم ها، شرایط ابلاغ شده توسط دولت بر بازار فولاد و… به صورت روزانه و لحظه ای تغییر می کند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت تیرآهن 20، باتوجه به کاربرد زیادی که در صنایع عمرانی مثل راه سازی، ساختمان سازی، احداث صنایع و… دارد، همواره دچار تغییرات نرخ می شود. عواملی که بر نوسانات قیمت روز تیرآهن 20 اثرگذار است، شامل: نرخ ارز و دلار، قیمت حمل و نقل، بهای مواد اولیه، وضعیت بازار سیاسی-اقتصادی و… می شود.”

سخن پایانی

در این مطلب درباره قیمت تیرآهن 20 و پارامترهای موثر بر آن صحبت کردیم. برای مقایسه قیمت تیرآهن 20 کارخانه های مختلف و فروشندگان متعدد عرضه کننده این محصول فولادی در بازار آهن می توانید از جداول لیست قیمت گرفت استفاده کنید.

... بیشتر

قیمت تیرآهن 20

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نوعبرندبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
IPEفولاد یزد85,020,000
IPEذوب آهن اصفهان311,700
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad