لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت سپری

قیمت سپری

سایزبرندطولواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
سایز 60 میلیمتر-6 متریکیلوگرماز
25,100

تا
25,600
1402/9/16
سایز 40 میلیمتر-6 متریکیلوگرماز
24,200

تا
26,200
1402/9/16
سایز 30 میلیمتر-6 متریکیلوگرم25,5001402/9/16
سایز 50 میلیمتر-6 متریکیلوگرماز
24,800

تا
26,200
1402/9/16
سایز 20 میلیمتر-6 متریکیلوگرماز
34,900

تا
37,500
1402/9/16

یکی از مقاطع فولادی بسیار کاربردی در صنایع گوناگون، سپری‌ها هستند؛ سپری از یک جان بلند و باریک عمود بر یک بال تشکیل شده‌است، که به‌همین دلیل به پروفیل T نیز مشهور هستند.

از مهمترین پارامترهایی که در مورد این محصولات در نظر گرفته می‌شود، قیمت سپری است. برای فعالین در زمینه‌های مختلف ساخت و ساز، دنبال کردن و آگاهی از تغییرات نرخ روز این محصول امری ضروری و بسیار تاثیرگذار است.

قیمت انواع سپری آهنی

اگرچه سپری آهنی به‌اندازه محصولات فولادی دیگر کاربرد ندارد، اما این قطعات برای مستحکم کردن پل، ستون و سازه‌هایی که از خرپا استفاده می‌کنند مورد استفاده قرار خواهند گرفت؛ همچنین در تولید درب و پنجره و قسمت‌های دیگر ساختمان هم از آن استفاده می‌شود. این محصول در اندازه‌های مختلفی تولید و به بازار عرضه می‌شود که پرکاربردترین آنها سایزهای ۳، ۴ و ۶ هستند. قیمت سپری آهنی، که انواع مختلفی هم دارند را می‌توانید در سایت ما مشاهده کنید؛ چون انواع آنها قیمت متفاوتی دارند.

قیمت سپری ۳

ضخامت این مقاطع، با توجه به کارایی آن‌ها، متفاوت است. ضخامت سپری به‌طور معمول بین 0/9 تا 2/5 میلی‌متر است. سایز این محصولات بر اساس اندازه لبه آن‌ها نام‌گذاری می‌شود. مثلاً اگر ضخامت لبه آن ۳۰ میلی‌متر باشد، به آن سپری ۳ گفته می‌شود. سپری ۳ از پرمصرف‌ترین سایزهای این مقاطع در بازار هستند که در کارهای ساختمانی مثل ساخت اسکلت فلزی، سقف کاذب، سقف شیشه‌ای، ستون و خرپا مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت سپری 3 مثل تمام مقاطع فولادی، تحت تاثیر قیمت مواد اولیه مثل ارزش جهانی فولاد، نوسانات ارزی، ابعاد، جنس و میزان عرضه و تقاضا در بازار است. قابل ذکر است که: سپری سایز ۳ نوع فابریکی از کیفیت بالاتر و قیمت پایین‌تری نسبت به نوع نورد سرد همین سایز، برخوردار است که استفاده از این محصول را بسیار مقرون به‌صرفه‌تر نشان می‌دهد. اطلاع از قیمت نبشی و سپری، برای مصرف کنندگات آن اهمیت دارد.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

"یکی از فاکتورهای اصلی در تعیین قیمت سپری، شاخص وزن است. واضح است که بهای سپری۳ شاخه ۶ متری با وزن تقریبی ۱۰ تا ۱۲ کیلوگرم، کمتر از بهای سایز ۴ با وزنی معادل ۱۷ تا ۱۸ کیلوگرم است."

 

قیمت سپری براساس مشخصات آن تعیین می شود.

 

قیمت سپری ۴

سپری ۴، پروفیلی به شکل T است که در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود. این سپری از جمله سپری‌های پرتقاضا است چون اندازه لبه آن ۴۰ میلی‌متر است سپری شماره ۴ نامیده می‌شود. از اجزای تشکیل‌دهنده سپری می‌توان به بال و جان باریک و بلند اشاره کرد. طول این سپری در اندازه‌های ۶ و ۱۲ متری و ضخامت آنها بین 0.9 تا 2.5 است اما اگر مشتری بخواهد می‌تواند غیر از طول‌های معمول سفارش دهد. برای استعلام قیمت روز سپری ۴ به سایت گرفت سر بزنید.

قیمت روز سپری

ازآنجاکه این محصول، کاربرد زیادی در ساختمان‌سازی و سایر صنایع عمرانی دارد، اطلاع از قیمت روز سپری برای مصرف کنندگان آن اهمیت بالایی دارد. نحوه تولید آن که به صورت فابریک یا نوردی باشد نیز بر هزینه نهایی و تمام شده سپری اثرگذار است؛ در جداول موجود در این صفحه، می‌توانید قیمت سپری امروز برندهای مختلف را مشاهده کنید. 

سخن پایانی

یکی از پارامترهای مهم در انجام هر پروژه عمرانی، برآورد صحیح هزینه‌های مربوطه است. تخمین دقیق میزان استفاده از مصالح و تغییرات بهای آن‌ها مثل نرخ سپری، لازم و ضروریست. خریداران می‌توانند از قیمت سپری امروز در وب‌سایت مجموعه گرفت اطلاع پیدا کرده و در مناسب‌ترین زمان ممکن، نسبت به تهیه این محصول، اقدام کنند.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image