قیمت لوله داربست اصفهان

لوله داربست اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالاواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 2.5 لوله و قوطی اصفهان 6 متریکیلوگرم354,0001402/9/13
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 2 لوله و قوطی اصفهان 6 متریکیلوگرم362,0001402/9/13

لوله داربست پروفیل فولادی اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالاواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 2.3 پروفیل فولادی اصفهان 6 متریکیلوگرم360,0001402/9/7
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 2 پروفیل فولادی اصفهان 6 متریکیلوگرم365,0001402/9/7
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 2.5 پروفیل فولادی اصفهان 6 متریکیلوگرم388,0001402/9/9

لوله داربست پایا اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالاواحدقیمت (ریال)فروشندگانتاریخ به روز رسانی
لوله داربستی 11.2 اینچ ضخامت 3 پایا اصفهان 6 متریکیلوگرم354,0001402/9/13

لوله داربست یکی از انواع لوله‌های درزدار است که از جنس ورق فولاد استیل یا گالوانیزه و توسط شرکت‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود. از این لوله به صورت عمده برای ساخت داربست در کنار پروژه‌های ساختمانی مرتفع استفاده می‌شود. در این میان، لوله داربست اصفهان به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب، با استقبال خوب از طرف مشتریان مواجه شده است.

قیمت روز لوله داربست اصفهان در بازار

برای کاهش هزینه‌های اجرایی پروژه‌ها، اطلاع از قیمت روز لوله داربست اصفهان امری مهم است. قیمت لوله داربست اصفهان در بازار به عوامل مختلفی بستگی دارد. علاوه بر این‌که سایز، وزن و ابعاد این لوله در تعیین نرخ این محصول موثر هستند، فاکتورهایی مانند عرضه و تقاضا، وضعیت بازار مسکن، نرخ ورق سیاه به عنوان ماده اولیه، نرخ جهانی فولاد و ... هم می‌توانند هزینه خرید این مقطع فولادی را به صورت روزانه، بالا و پایین کنند. بنابراین قبل از هر اقدامی در زمینه خرید این لوله، باید از نرخ روز آن مطلع باشید.

ما در صفحه قیمت لوله داربست آخرین تغییرات نرح لوله داربستی اصفهان و سایر مبادی فروش این محصول را به صورت روزانه آپدیت می‌کنیم. بنابراین شما عزیزان با مراجعه به این صفحه می‌توانید ضمن اطلاع از نرخ این محصول، آن را با نرخ سایر کارخانه‌ها نیز مقایسه کرده و در نهایت بهترین انتخاب را برای خرید این محصول انجام دهید.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت لوله داربست اصفهان، که یکی از محصولات فولادی مصرفی در ساختمان‌سازی است، برای پیمانکاران و معماران اهمیت زیادی دارد؛ لوله داربست 14 و 17 کیلویی اصفهان که به‌صورت شاخه‌ای و به طول 6 متر تولید می شود، در ضخامت های 2 و 2.5 مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. قیمت این محصول فولادی با توجه به ضخامت، متراژ، قطر و کیفیت متغیر است."

 

قیمت لوله داربست اصفهان به عوامل مختلفی نرخ ورق سیاه و … بستگی دارد.
قیمت لوله داربست اصفهان به عوامل مختلفی نرخ ورق سیاه و … بستگی دارد.

 

مشخصات فنی لوله داربست اصفهان

به طور کلی این محصول در ضخامت‌‌های 2، 2.5 یا 3 میلی‌متر، قطر خارجی 48 میلی‌متر و طول 6 متری تولید و روانه بازار می‌شوند. لوله داربست اصفهان هم از این قاعده مستثنی نیست و در ضخامت‌های مختلف و به طبع آن وزن‌های گوناگون در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد. 

طول این محصول با توجه به نیاز مشتریان می‌تواند کمتر یا بیشتر هم باشد. اگر لوله‌هایی با طول کمتر مورد نیازتان است از دستگاه‌های برش برای کاهش طول آن استفاده کنید، همچنین به کمک اتصال لوله‌های داربستی اصفهان به یکدیگر می‌توانید به طول بیشتر از 6 متر دست یابید.

دو سایز محبوب لوله داربست اصفهان، 2 و 2.5 میلی‌متر هستند که به ترتیب 14 و 17 کیلوگرم (در طول 6 متری) وزن دارند. قیمت لوله داربست 17 کیلویی اصفهان به دلیل کاربردهای فراوان آن، بیش از سایر وزن‌ها برای مشتریان اهمیت دارد. سایز همه لوله‌های داربست اصفهان، 11.2 اینچ و قطر خارجی همه آن‌ها 48 میلی‌متر است. آن‌چه سبب تمایز وزن این لوله‌ها می‌شود، همان ضخامت آن‌ها است که بین 2 تا 3 میلی‌متر متغیر است.

استانداردهای لوله داربست اصفهان

لوله‌های داربستی بر اساس استاندارد ملی 1-15443 ایران تولید و روانه بازار می‌شوند. این استاندارد به عنوان استاندارد ملی برای تولید داربست و الزامات آن از جمله لوله داربستی به کار می‌رود. لوله داربستی اصفهان هم دقیقا بر اساس همین استاندارد طراحی می‌شود.

جدول وزن لوله داربستی اصفهان

همان‌طور که اشاره شد، لوله داربستی اصفهان با توجه به ضخامت آن، در وزن‌های مختلفی تولید و روانه بازار می‌شود. جدول وزن و مشخصات این لوله را در زیر مشاهده می‌کنید.

 

جدول مشخصات لوله داربستی اصفهان
جدول مشخصات لوله داربستی اصفهان

 

انواع لوله داربستی

لوله‌های داربست عموما در دو نوع گالوانیزه و فولادی تولید و روانه بازار می‌شوند. در یک تقسیم‌بندی دیگر، می‌توان آن‌ها را به دو نوع درزدار و بدون درز طبقه‌بندی کرد که البته نوع درزدار این لوله‌ها به دلیل امنیت بالاتر، بیش از نوع بدون درز مورد استفاده قرار می‌گیرد. همچنین یک لوله داربست می‌تواند سبک (معمولا با وزن 14 کیلوگرم) یا سنگین (17 یا 17.5 کیلوگرم*) باشد.

کاربرد لوله داربستی اصفهان در صنایع

این محصول با توجه به جنس و روند تولید آن، تنها در صنایع کاربرد دارد و نمی‌توان از آن برای جابه‌جایی و انتقال سیالات مانند آب، نفت و گاز استفاده کرد. لوله داربستی اصفهان هم با توجه به کیفیت بالایی که دارد، به طور گسترده در ساخت و ایجاد انواع داربست در کنار سازه‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نمودار قیمت لوله داربستی اصفهان

ازآنجایی‌که نرخ لوله داربستی اصفهان به صورت روزانه تغییر می‌کند. برای انتخاب بهترین زمان خرید این لوله، شما باید به نمودار تغییرات قیمت آن دسترسی داشته باشید. نمودار قیمت لوله داربست اصفهان به ما می‌گوید که روند تغییر نرخ این محصول در هفته، ماه یا حتی 3 ماه اخیر به چه صورت بوده است. به این ترتیب، می‌توانیم چگونگی تغییر نرخ خرید و فروش این لوله در آینده را هم پیش‌بینی کنیم.

راهنمای خرید لوله داربست اصفهان از کارخانه

شما می‌توانید خرید لوله داربستی اصفهان را به صورت مستقیم از کارخانه «لوله و قوطی اصفهان» انجام دهید. حتی برای اطلاع از قیمت لوله داربست دست دوم اصفهان هم می‌توانید راهنمایی‌های لازم را از درب کارخانه دریافت کنید. خرید مستقیم از کارخانه مزایای زیادی دارد که از جمله این مزایا می‌توان به کوتاه شدن دست واسطه‌ها، ارتباط مستقیم با کارشناسان و ... اشاره کرد. 

لازم به ذکر است که این کارخانه در اصفهان، خیابان شیخ صدوق شمالی، شهرک صنعتی اشترجان واقع شده است. باید به این نکته توجه داشته باشید که خرید از کارخانه شامل حمل و نقل نمی‌شود و خریدار باید حمل و نقل محصولات را بر عهده بگیرد. شما می‌توانید این محصول را توسط وب‌سایت گرفت خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان گرفت تماس بگیرید.

مشخصات فنی و ظاهری این لوله‌ها نقش زیادی در نرخ آن‌ها دارند به همین دلیل شاهد تفاوت قیمت لوله‌ داربست اصفهان در بازار و کارخانه هستید. از این رو با در نظر گرفتن کیفیت مناسب اقدام به خریدی مطمئن کنید تا بعدها هیچ ضرر جانی و مالی را متحمل نشوید. در لیست زیر قیمت انواع لوله داربست اصفهان را می‌توانید مشاهده کنید.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image