فیلتر ها

قیمت لوله داربست اصفهان

قیمت لوله اصفهان داربستی، در ساختمان‌سازی و صنایع مختلف دیگر از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا کار کردن در ارتفاع‌های بالای 2 متر بدون داربست کاری خطرناک است. با به‌کارگیری این لوله‌ها کارگران می‌توانند به‌راحتی به بخش‌های بالایی سازه‌ها بروند و احتمال خطر کاهش بیابد. این لوله‌ها، از لوله‌های صنعتی محسوب می‌شوند که در انواع، سایز و ضخامت‌ و وزن‌های مختلف تولید می‌شوند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت لوله داربست اصفهان، که یکی از محصولات فولادی مصرفی در ساختمان‌سازی است، برای پیمانکاران و معماران اهمیت زیادی دارد؛ لوله داربست 14 و 17 کیلویی اصفهان که به‌صورت شاخه‌ای و به طول 6 متر تولید می شود، در ضخامت های 2 و 2.5 مورد استقبال بیشتری قرار گرفته است. قیمت این محصول فولادی با توجه به ضخامت، متراژ، قطر و کیفیت متغیر است."

قیمت روز لوله داربست اصفهان در ابعاد مختلف 

برای کاهش هزینه‌های اجرایی پروژه‌ها، اطلاع از قیمت روز لوله داربست اصفهان امری مهم است و قیمت این محصول فولادی نیز تحت تاثیر عوامل مختلف از جمله قیمت ارز، مواد اولیه، عرضه و تقاضا دچار نوساناتی می‌شود.

 

در این مقاله با قیمت لوله داربستی اصفهان در ابعاد مختلف را میبینیم

 

از جمله لوله‌های داربست اصفهان پرکاربرد می‌توان به نوع 14 و 17 کیلویی اشاره کرد؛ از نظر ضخامت بیشترین استفاده مربوط به ضخامت‌ها 2 و 2.5 میلی‌متری است. همچنین توجه داشته باشید که طول تمام لوله‌های داربست اصفهان 6 متری است اما با توجه به نیاز می‌توان آن‌ها را در طول‌های کمتر یا بیشتر نیز تولید کرد. اگر لوله‌هایی با طول کمتر مورد نیازتان است از دستگاه‌های برش برای کاهش طول آن استفاده کنید، همچنین به کمک اتصال لوله‌های داربستی اصفهان به یکدیگر می‌توانید به طول بیشتر از 6 متر دست یابید.

قیمت لوله 14 و 17 کیلویی داربست اصفهان

مشخصات فنی و ظاهری این لوله‌ها نقش زیادی در قیمت آن‌ها دارند به همین دلیل شاهد تفاوت قیمت لوله‌ داربست اصفهان در بازار و کارخانه هستید. از این رو با در نظر گرفتن کیفیت مناسب اقدام به خریدی مطمئن کنید تا بعدها هیچ ضرر جانی و مالی را متحمل نشوید. در لیست زیر قیمت انواع لوله داربست اصفهان را می‌توانید مشاهده کنید.

... بیشتر

قیمت لوله داربست اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتبرندطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.5لوله و قوطی اصفهان6 متری356,000
11.2 اینچضخامت 2لوله و قوطی اصفهان6 متری365,000
tel banner

قیمت لوله داربست پایا اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتبرندطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
11.2 اینچضخامت 2.5پایا اصفهان6 متری371,000
11.2 اینچضخامت 2پایا اصفهان6 متری371,000
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad