لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
نمایش قیمت با ارزش افزوده

قیمت میلگرد الماس

میلگرد فولاد الماس تاکستان

نام کالاواحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
میلگرد آجدار 10 فولاد الماس تاکستان A2 شاخه 12 متریکیلوگرم24,1001402/9/13
میلگرد آجدار 12 فولاد الماس تاکستان A2 شاخه 12 متریکیلوگرم24,1001402/9/13
میلگرد آجدار 16 فولاد الماس تاکستان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم22,5001402/9/16
میلگرد آجدار 18 فولاد الماس تاکستان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم22,5001402/9/16
میلگرد آجدار 20 فولاد الماس تاکستان A3 شاخه 12 متریکیلوگرم22,5001402/9/16

قیمت میلگرد الماس، براساس وزن تعیین می شود و در حال حاضر هر کیلو آن 23000 تا 25000 تومان است. قیمت میلگرد الماس همواره تحت تاثیر عوامل زیادی از جمله، قیمت مواد اولیه، قیمت دلار و ارز، عرضه و تقاضا و... قرار دارد. از این رو برای اشخاص و یا شرکت‌هایی که در زمینه ساخت‌و‌ساز فعالیت می‌کنند در اختیار داشتن قیمت روز میلگرد الماس از اهمیت بالایی برخوردار است. در جداول لیست قیمت این صفحه می‌توانید قیمت میلگرد الماس را در سایزهای مختلف با تغییرات لحظه‌ای مشاهده کنید.

قیمت روز میلگرد الماس باران تاک

قیمت میلگرد الماس تاکستان بر اساس وزن مشخص می‌شود که در حال حاضر در بازه قیمتی 23000 تا 24500 تومان است. میلگردهای کارخانه الماس تاک در سایزهای 8 تا 22 با استانداردهای A2 و A3 تولید می‌شوند که قیمت بعضی از سایزهای آن با هم متفاوت هستند. در حال حاضر قیمت میلگرد 16 آجدار فولاد الماس و همچنین میلگرد 18 آجدار الماس 21330 تومان به ازای هر کیلوگرم است. با مراجعه به صفحه قیمت میلگرد در سایت گرفت می‌توانید نرخ روز برندها و سایزهای مختلف میلگرد را مشاهده کنید.

 

قیمت میلگرد الماس تاکستان
قیمت میلگرد الماس تاکستان

 

بررسی تغییرات قیمت میلگرد الماس تاکستان در ماه‌های اخیر

قیمت میلگرد الماس تاکستان در شش ماه اخیر نوسانات مختلفی را تجربه کرده است. این نوسانات در سه ماه گذشته کمتر بوده است. به‌طور مثال قیمت میلگرد 10 آجدار فولاد الماس تاکستان در سه ماه اخیر، فقط دو بار تغییر قیمت را تجربه کرده است. در حال حاضر قیمت این محصول حدود 22 هزار تومان بدون احتساب ارزش افزوده است. بیشترین قیمت میلگرد 10 الماس در شش ماه اخیر مربوط به اواخر اردیبهشت و به قیمت 25550 تومان بوده است. کمترین قیمت آن هم مربوط به اواخر مرداد و با نرخ 21800 تومان بوده است. قیمت این محصول از 25 مهر تاکنون ثابت بوده است.

خرید میلگرد الماس باران تاک؛ خرید از کارخانه یا آنلاین؟

برای خرید میلگرد الماس تاکستان می‌توانید به صورت مستقیم با کارخانه در ارتباط باشید. با خرید مستقیم از کارخانه مبلغ کمتری می‌پردازید اما معمولا خرید از کارخانه زحمت بیشتری دارد و همچنین باید تناژ بالاتری خریداری کنید. علاوه بر این مسئولیت حمل و نقل و تحویل مقاطع خریداری شده بر عهده فرد خریدار است. شما می‌توانید با مراجعه به بازار آهن هم این محصول را خریداری کنید. بهترین و آسان‌ترین راه، خرید آنلاین است. شما می‌توانید با یک تماس، تناژ درخواستی میلگرد الماس را خریداری کنید.

 

میلگرد الماس
میلگرد الماس

 

استعلام و مقایسه قیمت میلگرد الماس تاکستان با گرفت

گرفت یکی از وب‌سایت‌های فعال در حوزه آهن آلات است که با گردآوری قیمت تامین‌کنندگان مختلف امکان مقایسه و استعلام قیمت میلگرد الماس باران تاک را را فراهم کرده است. شما می‌توانید با مقایسه قیمت‌های تامین‌کنندگان مختلف، محصول مورد نظر را با قیمت مناسبی خریداری کنید. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما به شماره 02128424838 تماس بگیرید.

سوالات متداول

وزن میلگرد الماس چند کیلوگرم است؟

وزن میلگرد به سایز آن بستگی دارد. برای مثال وزن میلگرد ۱۲ الماس حدود 10.5 کیلو و وزن میلگرد 20 الماس تاکستان 28.5 کیلوگرم است.

هزینه حمل و نقل میلگرد الماس باران تاک بر عهده چه کسی است؟

هزینه حمل و نقل بر عهده خریدار است که بر اساس مسافت محاسبه می‌شود.

لیست قیمت میلگرد الماس، در گرفت به روز است؟

بله؛ کارشناسان گرفت قیمت روز میلگرد الماس را از فروشندگان مختلف بازار استعلام کرده و روزانه لیست قیمت را به‌روزرسانی می‌کنند.

... بیشتر
به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
مقایسه قیمت‌ها
ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
پشتیبانی آنلاین و تلفنی
امکان ارائه فاکتور رسمی

گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

image