کارخانه شاهین فلز سپاهان

کارخانه شاهین فلز سپاهان

شاهین فلز سپاهان، به‌عنوان یکی از کارخانه‌های تولیدکننده محصولات فولادی بوده که در اصفهان و شهرک صنعتی بزرگ واقع شده است. این مجتمع تولیدکننده انواع پروفیل و قوطی بوده که همگی جزء محصولات با کیفیت بازار به شمار می‌روند. در ادامه به معرفی کامل این مجموعه فولادی می پردازیم، با ما در گرفت همراه باشید.

معرفی کارخانه شاهین فلز سپاهان

کارخانه شاهین فلز سپاهان، با حضور 30 ساله در بازار آهن ایران، برندی آشنا در صنایع مختلف از جمله عمران، قطعه‌­سازی، ماشین‌سازی و صنعت ساختمان است. این مجموعه دانش‌بنیان با داشتن خطوط تولید مجهز، انواع پروفیل و قوطی را در سایزهای متنوع تولید می‌کند؛ همچنین این شرکت، به‌عنوان اولین دارنده خطوط پوشش زینک فلیک در ایران و خاورمیانه شناخته می‌شود.

 

کارخانه شاهین فلز سپاهان
کارخانه شاهین فلز سپاهان

 

از خدماتی که این کارخانه برای مشتریان فراهم می‌کند، نواربری و رشته‌بری ورق آهن، پوشش زینک فلیک ضدخوردگی، شات‌بلاست و رول فرینگ است و درحال‌حاضر، 3 انبار اختصاصی برای تامین انواع محصولات فولادی را در اختیار دارد تا محصولات سفارش شده را در اسرع وقت به‌دست خریداران برساند. همچنین پروفیل زد تا سایز 32 و ضخامت 6، برای اولین بار در ایران و در این مجموعه تولید شد.

خطوط تولید کارخانه شاهین فلز سپاهان

این مجتمع، دارای خطوط مختلفی برای تولید انواع پروفیل، قوطی، میلگرد، تیرآهن، ورق، نبشی، تسمه و محصولات دیگر است. علاوه‌براین، در این کارخانه واحد ماشین‌سازی نیز احداث شده که توسط نیروهای متخصص داخلی اداره می‌شود؛ تمامی این خطوط تولید با دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز دنیا مجهز شده است که محصولات باکیفیتی را تهیه می‌کنند.

محصولات تولیدی کارخانه شاهین فلز

محصولات کارخانه شاهین فلز، در دسته‌بندی کلی قوطی‌ها، پروفیل‌ها و انواع میلگرد، تیرآهن، تسمه و ورق خلاصه می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

  • پروفیل زد

این محصول در انواع مختلف ساده، لبه‌دار و پانچ‌دار و همچنین برای مصارف مختلف از جمله سقف سوله و اتصال سازه استفاده می‌شود. به دلیل اینکه این مقطع از ورق گرم یا سیاه تولید می‌شود، نرخ روز ورق آهن عامل موثری در تعیین قیمت پروفیل z این برند است.

  • پروفیل فرانسوی

این پروفیل در ضخامت‌های 2 و 2.5 میلی‌متر با طول 6 و 12 متری و به روش نورد سرد و با دستگاه رول‌فرمینگ تولید می‌شود. قیمت پروفیل فرانسوی شاهین فلز سپاهان، باتوجه به میزان تقاضا و اندازه آن متغیر است.

  • پروفیل آبرو

این کالا نیز به روش رول‌فرمینگ تولید شده که از محصولات پرسفارش این کارخانه است و در دو نوع آبرو یک‌طرفه و دوطرفه تولید شده که ضخامت و طول آن­ها یکسان است. قیمت پروفیل آبرو شاهین فلز سپاهان، متاثر از قیمت ورق سیاه است زیرا از آن تولید می‌شود.

 

پروفیل کارخانه شاهین فلز سپاهان
پروفیل کارخانه شاهین فلز سپاهان

 

  • قوطی ستونی

قوطی ستونی یا قوطی 13*13 نیز از محصولات دیگر این کارخانه بوده که با ضخامت 130*130 و طول 6 متر تولید می‌شود؛ هچنین این مجموعه اقدام به تولید قوطی با مقطع مربع در ضخامت 3،2.5،2  و با استفاده از ورق سیاه نیز می‌کند. قیمت قوطی شاهین فلز سپاهان، به قیمت روز ورق آهنی بستگی دارد که از آن تولید می‌شود.

آدرس، شماره تماس و دیگر اطلاعات کارخانه

در ادامه لیستی از مشخصات و اطلاعات تماس از این مجتمع را برای دسترسی بیشتر به آن ذکر کرده‌ایم:

آدرس مجتمع: اصفهان، شهرک صنعتی بزرگ، بازارچه، خیابان اندیشمندان 16 و نبش کارآفرینان 14.1

آدرس دفتر فروش و انبار: شاهین شهر اصفهان، خیابان سعدی شمالی و به شماره پلاک 28

شماره تلفن دفتر روابط عمومی: 03145273010

... بیشتر