لیست قیمت‌های طولانی رو نخون! باتامین‌کننده‌های مختلف بهت پیشنهاد قیمت میدن!
  فیلتر ها
  نمایش قیمت با ارزش افزوده

  قیمت سیم خاردار

  قیمت سیم خاردار حلقوی تبری

  نوعسایز حلقه (cm)ضخامت مفتول (mm)واحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
  تبریسایز حلقه 90مفتول 2.5کیلوگرم450,0001402/9/14
  تبریسایز حلقه 60مفتول 2.5کیلوگرم457,8001402/9/16

  قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

  نوعسایز حلقه (cm)ضخامت مفتول (mm)واحدقیمت (تومان)تاریخ به روز رسانیفروشندگان
  سوزنیسایز حلقه 60مفتول 2.5کیلوگرم370,6001402/9/16

  از قدیمی‌ترین راه‌ها برای ایجاد حصار و حفظ امنیت محیط‌های مختلف، استفاده از سیم خاردار (barbed wire) است؛ از این رو قیمت سیم خاردار به دلیل محبوبیت استفاده از آن در شرایط گوناگون اهمیت زیادی دارد. امروزه علاوه بر کاربرد این محصول، به دلیل تنوع بالا و امنیت، از آن جهت زیبایی محیط در بعضی موارد نیز استفاده می‌شود پس برای مصرف کنندگان این محصول قیمت روز سیم خاردار جایگاه ویژه‌ای دارد.

  Barbed Wire از ارکان مهم امنیت است که به صورت دو رشته سیم به ضخامت‌های 2 و 3 میلی‌متری در هم تنیده شده و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است؛ در طول این محصول خارهایی به صورت 4 تیغه در فاصله بین 7 تا 15 سانتی متر به طور منظم قرار دارد که باعث می‌شود تا عبور از آن غیر ممکن باشد. از کاربردهای این محصول می‌توان به حصارکشی باغ‌ها و ساختمان نیمه کاره، استفاده در مناطق نظامی و پادگان‌ها، حصارکشی زمین‌های زراعی و... نام برد.

  طبق نظر کارشناسان گرفت:

  استفاده از سیم خاردار یکی از متداول ترین و به صرفه ترین راه های افزایش امنیت و جداسازی فضاهای مختلف از یکدیگر است. برخی از ویژگی های این محصول فولادی از جمله ساختار ضدزنگ و مقاومت بالا، سبب جایگاه ویژه آن بین مصرف کنندگان گردیده است. قیمت سیم خاردار در قطرهای 3 تا 6 سانتی متری با یکدیگر فرق دارد؛ از سوی دیگر، کاربردهای متنوع این محصول از جمله استفاده از آن در باغ، زمین و دیگر محیط هایی که نیاز به حفاظت دارند، اهمیت بالای قیمت روز سیم خاردار را بیان می کند.

  قیمت انواع سیم خادار

  انواع متفاوتی از این محصول وجود دارد که قیمت آن‌ها با هم متفاوت است و باید با توجه به نیاز آن را انتخاب کرد. Barbed Wire به دو دسته حلقوی و خطی تقسیم می‌شود:

  • خطی سوزنی: از دو مفتول گالوانیزه گرم ساخته شده، فاصله خارهای 7 تا 15 سانتی‌متر و در کلاف‌های 15 تا 25 کیلوگرمی عرضه می‌شود. قیمت این محصول از مدل حلقوی کم‌تر است اما در بسیاری از موارد کاربرد دارد.
  • حلقوی: این نوع خود به دو دسته سوزنی و تبری تقسیم می‌شود:
  • حلقوی سوزنی: در این نوع نیز از مفتول گالوانیزه گرم استفاده می‌شود و فاصله خارها 5 تا 6 سانتی‌متر متغیر است؛ همچنین به صورت حلقه‌های 60 و 90 سانتی‌متری در بازار موجود هستند. قیمت این محصول نسبت به خطی بیشتر و استحکام آن بالاتر است.
  • حلقوی تبری: پر فروش‌ترین و جدیدترین نوع که به دلیل شکل آن به این نام معروف است؛ در حلقه‌های 60 و 90 سانتی‌متری به فروش می‌رسد. این محصول از مقاومت بالایی در برابر عوامل مختلف برخوردار بوده و قیمت و کیفیت آن نسبت به انواع دیگر بالاتر است.

  عوامل تاثیر گذار بر قیمت سیم خاردار

  مهم‎‌ترین عامل تاثیر گذار بر این محصول، نوع (حلقوی و یا خطی بودن) و از سوی دیگر طول و وزن آن است. همچنین با توجه به اینکه این روزها قیمت فلز دچار نوسانات و تغییر شده و جنس این محصول نیز از فلز است در نتیجه قیمت نهایی آن را دچار نوساناتی خواهد کرد.

  اگر نیاز به یک حصار با امنیت بالا دارید، با توجه به قیمت انواع سیم خاردار می‌توانید بهترین گزینه را متناسب با نیاز خود انتخاب کنید و از به صرفه بودن قیمت سیم خاردار با مقاومت بالا لذت ببرید؛ همچنین برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران گرفت در ارتباط باشید.

  ... بیشتر
  به‌روزرسانی لحظه‌ای قیمت‌ها
  مقایسه قیمت‌ها
  ارتباط مستقیم با تامین‌کنندگان
  پشتیبانی آنلاین و تلفنی
  امکان ارائه فاکتور رسمی

  گرفت، پلی میان تامین‌کنندگان و خریداران

  گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط تامین کنندگان مختلف بازار، کمک می‌کند بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده و با بهترین قیمت را تجربه کنید.

  image