فیلتر ها
قیمت ورق ضد سایش اکسین اهواز

قیمت ورق ضد سایش اکسین اهواز

لیست زیر قیمت ورق ضد سایش اکسین اهواز را در ضخامت، ابعاد و استانداردهای مختلف نشان می‌دهد.

استفاده از کربن زیاد در تولید ورق‌های ضد سایش یا هاردوکس اکسین اهواز سبب سختی و مقاومت بالای این ورق‌ها در برابر سایش و فرسایش گردیده است؛ با افازیش میزان کربن استفاده شده در آن‌ها شاهد افزایش مقاومت هر چه بیشتر این ورق‌ها خواهیم بود.

این ورق‌ها سختی‌های متفاوتی دارند که عبارتند از: 400، 450، 500، 550 و 600 و نام‌گذاری آن‌ها نیز به بر همین اساس بوده است. ورق‌های ضد سایش کارخانه اکسین اهواز از فولادهای CK45، CK60 و CK75 به صورت شیت و فابریک در ضخامت‌های 1.5 تا 20 میلی‌متر تولید می‌شوند و ابعاد مختلفی نیز دارند.

برخی از ویژگی‌های مهم ورق‌های ضد سایش اکسین اهواز عبارتند از:

  • عمر طولانی در شرایط دشوار
  • برخورداری از مقاومت بالا در برابر سختی، سایش و فرسایش
  • شکل‌پذیری و استحکام بالا

قیمت انواع ورق ضد سایش اکسین اهواز

در صورتی که تمایل به خرید این ورق‌ها دارید باید توجه داشته باشید که قیمت آن‌ها مانند سایر ورق‌ها براساس ضخامت تعیین می‌شود؛ یعنی هر چه ورق مربوطه ضخیم‌تر باشد وزن آن بیشتر در نتیجه قیمت بالاتری نیز دارد.

 یکی دیگر از عواملی که باید مورد توجه قرار دهید میزان آلیاژ کربن مورد استفاده در ورق‌های ضد سایش اکسین اهواز است که باید با توجه به نیاز خود اقدام به خرید بهترین نوع ورق کنید تا از نظر اقتصادی نیز برای شما به صرفه باشد.

همچنین باید شناسنامه اصلی محصول را دریافت کنید که در آن تمام مشخصات ورق ضد سایش اکسین اهواز خریداری شده ذکر شده است.

در زیر می‌توانید قیمت ورق ضد سایش اکسین اهواز را مشاهده کنید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad