فیلتر ها
قیمت نبشی

قیمت نبشی

یکی از پرکاربردترین مقاطع فلزی در ساخت‌و‌ساز، نبشی یا همان پروفیل L شکل، است که در دو نوع بال مساوی و بال نامساوی تولید می‌شود. قیمت نبشی، به صورت کیلویی توسط تولیدکنندگان مختلف، اعلام می‌گردد که البته در سایزهای متفاوت آن، نرخ کیلویی اعلامی معمولا متفاوت است. در واقع نبشی؛‌ پروفیلی است که سطح مقطع آن دو ضلع عمود بر یکدیگر است و به دو شکل بال‌ مساوی و نامساوی تولید می‌شود؛ برای نمایش این محصول در نقشه‌ها از دو حرف L و v استفاده می‌شود. این محصول فولادی کاربردهای زیادی در ساخت خرپا، ستون، پل‌ها، سقف‌های کرومیت، ساخت ساختمان‌ها و ساخت چارچوب‌های در و پنجره دارد.

 با توجه به کاربردهای زیاد این نوع از پروفیل ساختمانی، قیمت انواع نبشی، از جایگاه ویژه‌ای برای ساختمان‌سازان و صنعت‌گران برخوردار است. برای اطلاع از قیمت روز نبشی کافی است از سایت گرفت، دیدن کرده تا خرید مطمئنی را تجربه کنید.

نبشی چیست؟

به قطعه فلزی که در سازه‌های فلزی استفاده می‌شود، نبشی می‌گویند. وظیفه نبشی اتصال دو قسمت فلزی به یکدیگر بوده و برای متصل کردن پل‌ها و ستون‌ها هم مناسب است. برای ساخت خرپا نیز، می‌توان از این محصول استفاده نمود.

انواع نبشی

نبشی‌ها با توجه به طول بال و ضخامت آن، دسته‌بندی می‌شوند، در واقع برای نام‌گذاری ابتدا طول بال بر حسب سانتی‌متر و سپس ضخامت بال بر حسب میلی‌متر بیان می‌شود. نبشی‌های سایز کوچک معمولا فقط در طول‌های 6 متری تولید می‌شوند ولی سایزهای 8 به بالا دارای طول‌های 6 و 12 متری هستند. البته ممکن است کارخانه‌ها فقط طول 6 یا 12 متری را، روی خط تولید داشته باشند. با بالا رفتن سایز و ضخامت نبشی، وزن شاخه بیشتر و در نتیجه هزینه تمام شده آن نیز، بیشتر می‌شود.

انواع نبشی براساس شکل ظاهری

نبشی براساس شکل ظاهری به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. از انواع نبشی می‌توان به نبشی بال مساوی و بال نامساوی اشاره کرد. تفاوت این دو نوع نبشی، در اندازه بال‌های آن‌ها است. نبشی بال مساوی با دو بال کاملا یک‌اندازه تولید می‌شود؛ درحالی‌که نبشی‌ بال نامساوی دارای بال‌های متفاوتی است.

انواع نبشی براساس روش تولید

نبشی‌ها ازنظر روش تولید نیز فرق دارند که از انواع نبشی می‌توان به نبشی پرسی و نبشی فابریک اشاره کرد. برای تولید نبشی پرسی از ورق استفاده می‌شود ولی برای تولید نبشی فابریک، باید از شمش استفاده کرد. در تولید نبشی پرسی، از دستگاه رول فرمینگ استفاده می‌کنند که ورق را کاملاً پرس نماید. نبشی‌های پرسی درمدت بسیارکوتاهی تولید می‌شوند؛ درصورتی‌که برای تولید نبشی‌های فابریک باید از کوره حرارتی استفاده نمود و این کار در زمان بیشتری انجام می‌شود.

 

قیمت نبشی؛ بر اساس ضخامت آن تعیین می‌گردد.

 

انواع نبشی براساس جنس

نبشی‌ها براساس جنس نیز به نبشی استیل، آلومینیوم و فولادی تقسیم می‌شوند. نبشی‌های آلومینیومی از فلز سبک آلومینیوم به دو روش پرسی و فابریک تولید شده و به‌فروش می‌رسند. از ویژگی‌های این نبشی می‌توان به مقاومت دربرابر خوردگی و پوسیدگی اشاره کرد. به‌علت وزن سبک نبشی‌ آلومینیومی، حمل آن بسیار آسان است. از این نوع 

نبشی‌ برای خطوط انتقال برق و انواع سازه‌ها استفاده می‌کنند. نبشی‌های استیل نیز با استفاده از ورق‌های استیل تولید و عرضه می‌شوند. نبشی‌های فولادی هم، مقاومت بسیار بالایی دارند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“با توجه به بالا رفتن قیمت آهن آلات، قیمت نبشی به خصوص در سایزهای 4، 5 و 6 نیز بالا می‌رود که در قیمت نهایی پروژه بسیار تاثیر گذار است؛ همچنین با افزایش قیمت انواع نبشی، قیمت مسکن نیز روند صعودی خواهد داشت، این موضوع امری مهم برای عموم مردم و مهندسان این صنعت است. در نتیجه آگاهی از قیمت روز نبشی، انتخاب درست نوع این محصول و خرید محصول داخلی می‌توان به قیمت و همچنین استحکام پروژه کمک بسیار کرد.”

قیمت روز نبشی 4، 5 و 6

این محصول فولادی در ضخامت‌ و سایزهای مختلف به دو‌صورت 6 و 12 متری تولید می‌شوند که در بین تمامی سایزهای این محصول، سایز 4، 5 و 6 پرفروش‌تر و محبوب‌تر بوده است.

قیمت نبشی 2

نبشی دو یکی از سایزهای پردرخواست نبشی‌ است که قیمت این کالا توسط فروشندگان مختلف، متفاوت اعلام می‌شود. برای اطلاع دقیق از قیمت نبشی 2 می‌توانید به سایت گرفت مراجعه نمایید. در سایت ما نرخ این محصول که توسط فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسد مقایسه شده و درون جدول قرار گرفته‌اند.

فرایند تولید نبشی

یکی از روش‌هایی که برای تولید نبشی بکار می‌رود، روش پرسی است. در این روش از یک ورق فولادی به‌عنوان ماده اولیه استفاده می‌شود. این ورق پس از ورود به خط تولید، به‌صورت یک نوار برش‌خورده و فرآیند رول‌فرمینگ روی آن اعمال می‌شود. پس از آن باید این ورق از چند غلتک عبور کرده و لبه‌های آن به سمت بالا خم شود. درنهایت ضلع عمود برهم ایجاد می‌شود؛ سپس باید با استفاده از دستگاه گیوتین، نبشی‌ها را در اندازه‌های ۶ و ۱۲ متری برش داد. برای تولید نبشی، از استانداردهای مشخص استفاده می‌شود. تولید نبشی ضد زنگ یا گالوانیزه نیز به همین روش با یک مرحله اضافه انجام می‌گیرد. مرحله بیشتر به‌عنوان مرحله گالوانیزه کردن به‌کار می‌رود. نبشی‌ها را می‌توان از نظر روش تولید به دو دسته فابریک و پرسی تقسیم‌بندی کرد. در زمان تولید نبشی فابریک، آن‌ها را به شکل حرف L شکل می‌دهند. به بیانی دیگر، شمش فولاد را در کوره‌های مخصوص این کار ذوب کرده و سپس آن را به نبشی تبدیل می‌کنند.

از طرفی در تولید نبشی پرسی، هیچ نیازی به شمش فولاد و فرآیند نورد و ذوب نیست. این نوع نبشی از ورق فولاد تولید می‌شود. برای این کار، ورق فولاد را در اندازه‌های مورد نیاز برش داده و سپس از دستگاه رول فرمینگ برای تبدیل آن به نبشی استفاده می‌کنند. از آنجایی‌که ورق فولاد در طی فرآیند پرس به نبشی تبدیل می‌شود، طبیعی است که نسبت به نبشی فابریک از کیفیت پایین‌تری برخوردار باشد.

یکی از موارد مهمی که در قیمت Angle bar تاثیر گذار است و باید مورد توجه قرار گیرد، جنس ، طول و ضخامت بال‌های آن است که نرخ نهایی این محصول را تعیین می‌کند. برای مثال اگر به دنبال این محصول با طول بال 70 و ضخامت 5 هستید باید درخواست نوع بال‌مساوی 70*70*5 را بدهید یا اگر نبشی با بال‌های 30 و 20 و ضخامت 3 مد نظرتان است باید نوع بال‌نامساوی 3*20*30 سفارش دهید.

قیمت نبشی؛ برای مصرف کنندگان اهمیت بالایی دارد زیرا می تواند در بودجه نهایی هر پروژه اثرگذار باشد. در لیست زیر کارخانه‌های مطرح تولید کننده این محصول را می توانید مشاهده کنید:

قیمت نبشی 4

این مقطع به‌وسیله ذوب ضایعات فلزی و در قالب‌های مخصوص در کارخانه‌های مختلف فولادی، تولید می‌شود. طول نبشی 4، 6 متر و بال‌های آن 4 سانتی‌متر و ضخامت این بال‌ها حدود 3 میلی‌متر است. وزن این نوع نبشی حدود 10 کیلو است و قیمت نبشی 4، به عواملی چون تورم بازار، قیمت مواد اولیه و نوسانات قیمت دلار بستگی دارد.

 

قیمت نبشی در سایزهای مختلف، متفاوت است.

 

قیمت نبشی 4 سبک

نبشی سایز 4، در تمامی ضخامت‌هایش پرکاربرد است ولی نوع سبک آن که ضخامت 2 تا 2.5 میلی‌متر است، برای نماسازی مصرف بالاتری داشته و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. هر شاخه از این نبشی در برندهای مختلف، دارای وزن متفاوتی است ولی به طور کلی در بازه 7 تا 8.5 کیلوگرم قرار دارند.

قیمت نبشی 5

نبشی 5، یکی از سایزهای پرفروش این محصول فولادی به شمار می‌رود که کارخانه‌های متفاوت ذوب آهن و فولاد آن را تولید می‌کنند. به‌دلیل اینکه طول بال‌های این مقطع 5 سانتی‌متر است، نبشی 5 نامیده می‌شود و ضخامت هر بال آن حدود 4mm است. برای تولید نبشی 5 یا نبشی نوردی و کوره ای از ضایعات فلزی استفاده می شود. در لیست زیر می‌توانید قیمت نبشی 5، برندها و کارخانه‌های مختلف را مشاهده کنید.

قیمت نبشی 8

این مقطع در سایز 8، از محصولات پرکاربرد فلزی در صنایع مختلف است که در ابعاد 6 متری و با طول بال 8 سانتی‌متری در کارخانه‌های فولادی تولید و در بازار عرضه می‌شود. از آنجاکه قیمت نبشی 8 بخاطر سایز و وزن آن، از سایر سایزهای این مقطع بیشتر است، خریداران مخصوص به خود را دارد. شما می‌توانید در لیست زیر، قیمت نبشی، سایز 8 فروشندگان مختلف بازار را مشاهده و بهترین آن را برای خرید انتخاب کنید.

نبشی گالوانیزه چیست؟

نبشی گالوانیزه یا نبشی فولادی، یکی از انواع نبشی‌هایی است که در کشور ما تولید می‌شود. این محصول دارای پوششی از فلز روی است. فلز روی، موجب می‌شود که این نبشی به‌صورت یک محصول ضد زنگ عمل کند.

قیمت نبشی گالوانیزه

پروژه‌هایی که در مناطق مرطوب و در معرض آب قرار دارند، به علت احتمال خوردگی مقاطع فولادی آن‌ها از جمله نبشی، نیاز به استفاده از نبشی گالوانیزه دارند. قیمت نبشی گالوانیزه، نیز مانند نوع معمولی آن، با نوسانات روز بازار آهن دچار افت و خیز می‌شود. در واقع قیمت نبشی گالوانیزه به صورت شاخه‌ای، نسبت به هر شاخه نبشی سیاه بیشتر است؛ زیرا این مقطع فولادی باید مراحلی را برای گالوانیزه شدن طی کند و علاوه بر هزینه مواد گالوانیزه، هزینه خدمات نیز به نرخ آن، اضافه می‌شود.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت نبشی، بسته به عوامل مختلفی به صورت روزانه در حال تغییر است و بازار آن نوسان نسبتا بالایی دارد؛ حتی می‌توان گفت تغییر قیمت روز نبشی 2، 4، 5 و… کمتر از یک روز است به همین خاطر خریداران نبشی می‌بایستی به صورت لحظه‌ای نرخ این محصول را استعلام بگیرند.”

 

 

مشخصات فنی نبشی

نبشی‌ها با دو مشخصه ضخامت و اندازه بال شناخته می‌شوند. برای مثال زمانی که مشخصات یک نبشی را به صورت ۳*۳۰*۳۰ بیان می‌کنیم، منظورمان این است که اندازه‌ بال‌ها ۳۰*۳۰ بوده و ضخامت آن 3 خواهد بود. به‌دلیل استفاده گسترده از نبشی‌ها، این قطعه‌ها در اندازه‌های متفاوت و با وزن‌های مختلف تولید می‌شوند.

کاربرد نبشی

به‌طورمعمول از نبشی برای تحمل بار و ایجاد تکیه‌گاه در ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. مهم‌ترین استفاده‌های نبشی به شرح زیر خواهد بود.

  • ساخت سازه‌های خرپایی
  • ساخت بادبندها و اسکلت‌های فلزی
  • اتصال ستون‌ها در پل‌سازی
  • اتصال ستون‌ها در سدسازی
  • استحکام فونداسیون
  • وصل ستون‌ها با تیرآهن و موارد این‌چنینی دیگر
  • دکل‌های انتقال نیرو
  • ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات

خرید نبشی

پیش از اقدام برای خرید نبشی خوب است تا با قیمت روز این محصول آشنا شوید. ما برای این کار به شما سایت گرفت را پیشنهاد می‌کنیم. جدول قیمت موجود در این سایت به‌صورت‌روزانه و لحظه‌ای بروزرسانی می‌شود؛ بنابراین شما همیشه از بروزترین قیمت‌های آهن‌آلات باخبر بوده و در هزینه پروژه‌های خود، صرفه‌جویی خواهید کرد.

عوامل موثر بر قیمت نبشی در بازار

عواملی همچون نرخ تورم جهانی، قیمت سنگ آهن، میزان عرضه و تقاضا، هزینه حمل ونقل و قیمت نفت بر نرخ این محصول تاثیر گذار است؛ همچنین قیمت Angle bar ارتباط مستقیم با قیمت آهن دارد و با در نظر گرفتن قیمت آهن می‌توانید قیمت نبشی را تا حد زیادی پیش بینی کنید. نرخ سایر مقاطع فولادی مانند قیمت ناودانی نیز، همسو با نرخ نبشی خواهد بود.

با توجه به لیست زیر می‌توانید آخرین به روزرسانی قیمت امروز نبشی را با توجه به کارخانه سازنده در سایزهای 4، 5، 6 و...  مشاهده کنید.

سوالات متداول

انواع نبشی، در چه طول هایی تولید می شوند؟

نبشی ها در طول های 6 و 12 متر تولید می شوند که البته سایزهای کوچکتر معمولا 6 متری تولید می شوند.

قیمت روز نبشی، به چه عواملی وابسته است؟

قیمت نبشی، با نوسانات روز بازار، تغییر می کند و عواملی چون دلار، تغییرات نرخ آهن جهانی، تورم و ... بر قیمت کیلویی نبشی در برندهای مختلف، تاثیر می گذارد.

پرمصرف ترین سایزهای نبشی، چه سایزهایی هستند؟

سایز 3، 4 و 5 از پر استفاده ترین سایزهای نبشی، در مصارف مختلف ساختمانی هستند.

آیا قیمت نبشی، در سایت گرفت بروز است؟

بله؛ گرفت قیمت نبشی را به صورت روزانه، از مراجع و تامین کنندگان مختلف دریافت کرده و در این صفحه بروزرسانی می نماید.

معروف ترین برندهای تولیدکننده نبشی، کدام ها هستند؟

برند شکفته، ناب تبریز، اسپیرال اصفهان، جاوید بناب و ... به خاطر کیفیت بالا در تولید، از معروف ترین تولیدکنندگان نبشی هستند.

... بیشتر

قیمت نبشی اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 96 متری225,000
100*100ضخامت 612 متری245,000
100*100ضخامت 812 متری272,000
100*100ضخامت 106 متریاز
225,000
تا
227,000
120*120ضخامت 126 متری238,000
120*120ضخامت 1212 متری296,500
120*120ضخامت 1012 متری296,500
150*150ضخامت 156 متری340,000
30*30ضخامت 36 متری237,000
30*30ضخامت 2.56 متری240,000
40*40ضخامت 46 متریاز
230,000
تا
238,000
40*40ضخامت 36 متریاز
237,000
تا
240,000
50*50ضخامت 46 متریاز
218,700
تا
229,000
50*50ضخامت 36 متری235,000
50*50ضخامت 56 متریاز
218,700
تا
229,000
60*60ضخامت 66 متریاز
218,700
تا
229,000
60*60ضخامت 56 متریاز
228,000
تا
229,000
80*80ضخامت 76 متری225,000
80*80ضخامت 86 متریاز
225,000
تا
229,000
70*70ضخامت 76 متری235,000
70*70ضخامت 66 متری245,000
tel banner

قیمت نبشی آریان فولاد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
207,000
تا
230,300
120*120ضخامت 126 متریاز
211,000
تا
237,000
150*150ضخامت 1512 متری335,200
80*80ضخامت 812 متری217,200
40*40ضخامت 46 متریاز
224,000
تا
236,300
40*40ضخامت 36 متریاز
228,000
تا
232,200
50*50ضخامت 56 متریاز
216,000
تا
231,300
50*50ضخامت 46 متریاز
216,000
تا
222,500
60*60ضخامت 66 متریاز
216,000
تا
231,300
60*60ضخامت 56 متریاز
216,000
تا
222,500
70*70ضخامت 76 متریاز
214,000
تا
218,100
80*80ضخامت 86 متریاز
214,000
تا
229,300
70*70ضخامت 56 متریاز
214,000
تا
228,800
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت نبشی شکفته

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
216,700
تا
226,900
100*100ضخامت 1012 متری221,500
80*80ضخامت 812 متری220,200
30*30ضخامت 36 متریاز
224,600
تا
241,400
30*30ضخامت 2.56 متری225,500
40*40ضخامت 46 متریاز
219,700
تا
236,500
40*40ضخامت 36 متریاز
218,100
تا
225,500
50*50ضخامت 56 متریاز
219,100
تا
234,500
60*60ضخامت 56 متریاز
216,700
تا
221,500
60*60ضخامت 66 متریاز
222,100
تا
234,500
80*80ضخامت 86 متریاز
222,000
تا
225,900
80*80ضخامت 76 متری216,700

قیمت نبشی ناب تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 1012 متری225,000
100*100ضخامت 76 متری224,100
100*100ضخامت 106 متری224,100
100*100ضخامت 86 متری224,100
50*50ضخامت 412 متری236,000
50*50ضخامت 612 متری226,000
63*63ضخامت 412 متری227,000
80*80ضخامت 712 متری225,500
50*50ضخامت 512 متری229,000
45*45ضخامت 512 متری230,500
45*45ضخامت 412 متری224,500
30*30ضخامت 36 متریاز
227,000
تا
232,700
40*40ضخامت 46 متریاز
229,700
تا
231,100
40*40ضخامت 36 متریاز
231,700
تا
233,200
45*45ضخامت 46 متری231,100
45*45ضخامت 36 متری231,100
45*45ضخامت 56 متری227,100
50*50ضخامت 36 متری225,200
50*50ضخامت 56 متری224,200
50*50ضخامت 66 متری223,100
50*50ضخامت 46 متری224,200
60*60ضخامت 36 متری224,100
60*60ضخامت 56 متریاز
223,000
تا
224,100
60*60ضخامت 46 متریاز
224,000
تا
224,100
60*60ضخامت 66 متریاز
223,000
تا
226,700
70*70ضخامت 56 متری224,100
80*80ضخامت 76 متریاز
224,100
تا
226,700
80*80ضخامت 86 متری224,100
80*80ضخامت 66 متری224,100
70*70ضخامت 46 متری228,700
70*70ضخامت 76 متریاز
224,100
تا
225,700
70*70ضخامت 66 متریاز
223,000
تا
226,700
75*75ضخامت 56 متری224,100

قیمت نبشی مشهد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متری218,000
30*30ضخامت 36 متریاز
220,000
تا
236,400
30*30ضخامت 2.56 متری225,000
40*40ضخامت 46 متریاز
222,100
تا
236,400
40*40ضخامت 36 متری225,000
50*50ضخامت 36 متری225,000
50*50ضخامت 56 متریاز
220,000
تا
236,400
50*50ضخامت 46 متری225,000
60*60ضخامت 66 متریاز
219,000
تا
236,400
60*60ضخامت 56 متری225,000
80*80ضخامت 76 متری225,000
80*80ضخامت 86 متریاز
218,000
تا
236,400

قیمت نبشی آونگان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متری214,000
120*120ضخامت 1212 متری220,000
80*80ضخامت 812 متری215,000
60*60ضخامت 66 متری216,000
80*80ضخامت 86 متریاز
214,000
تا
235,000

قیمت نبشی منظومه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متری229,200
50*50ضخامت 56 متریاز
214,000
تا
229,200
60*60ضخامت 66 متریاز
214,000
تا
229,200
80*80ضخامت 86 متری214,000

قیمت نبشی فولاد سپهر ایرانیان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
220,000
تا
227,000
120*120ضخامت 126 متری227,000
120*120ضخامت 1212 متری231,000
30*30ضخامت 2.56 متری230,000
40*40ضخامت 36 متری235,000
40*40ضخامت 46 متری234,000
40*40ضخامت 2.56 متری235,000
50*50ضخامت 56 متریاز
226,000
تا
227,000
50*50ضخامت 46 متری227,000
50*50ضخامت 36 متری236,000
60*60ضخامت 56 متریاز
226,000
تا
227,000
60*60ضخامت 66 متریاز
226,000
تا
227,000
80*80ضخامت 86 متری219,000

قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
50*50ضخامت 46 متریاز
219,000
تا
222,000

قیمت نبشی ابهر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متریاز
222,700
تا
236,100

قیمت نبشی زنجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
30*30ضخامت 36 متری225,000
40*40ضخامت 46 متریاز
234,400
تا
21,996,200
50*50ضخامت 46 متری222,500
50*50ضخامت 56 متریاز
222,500
تا
229,200
60*60ضخامت 66 متریاز
222,500
تا
229,200
60*60ضخامت 56 متری222,500

قیمت نبشی نستا

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 36 متریاز
226,700
تا
235,000

قیمت نبشی لقمه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 612 متری230,000
120*120ضخامت 126 متری230,000
60*60ضخامت 612 متری230,000
80*80ضخامت 126 متری230,000

قیمت نبشی فولاد جاوید بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متریاز
228,900
تا
229,800
40*40ضخامت 36 متریاز
231,600
تا
234,000
40*40ضخامت 3.56 متری228,700
45*45ضخامت 2.56 متری234,000
50*50ضخامت 56 متریاز
224,800
تا
227,900
50*50ضخامت 3.56 متری228,800
50*50ضخامت 36 متریاز
228,600
تا
228,900
50*50ضخامت 46 متریاز
225,800
تا
227,900
50*50ضخامت 2.56 متری242,000
50*50ضخامت 4.56 متری227,800
60*60ضخامت 46 متریاز
223,900
تا
230,600
60*60ضخامت 56 متریاز
222,900
تا
227,900
60*60ضخامت 36 متریاز
228,900
تا
233,600

قیمت نبشی اسپیرال

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
25*25ضخامت 26 متری260,000
25*25ضخامت 46 متری229,600
30*30ضخامت 36 متریاز
238,700
تا
240,500
30*30ضخامت 26 متری238,500
40*40ضخامت 36 متریاز
234,100
تا
235,300
40*40ضخامت 46 متری235,100

قیمت نبشی فولاد نصر آذربایجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 86 متری331,000
70*70ضخامت 712 متری215,000
70*70ضخامت 612 متری210,000
60*60ضخامت 66 متری214,000
70*70ضخامت 66 متری209,700
70*70ضخامت 76 متری210,000
70*70ضخامت 56 متری213,000
80*80ضخامت 66 متری212,000
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت (آهن پرتال)؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad