فیلتر ها
قیمت نبشی

قیمت نبشی

در اینجا آخرین اطلاعات قیمت نبشی فولادی، یکی از پرکاربردترین انواع پروفیل فولادی در بخش های ساختمانی و صنعتی را در اختیار خواهید داشت. تیم کارشناسان ما از نزدیک روندها و نوسانات بازار را رصد می کنند تا اطلاعات دقیق و به روز قیمت را در اختیار شما قرار دهند.

نبشی، یک جزء ضروری در بسیاری از پروژه های ساختمانی است، از پروژه های کوچک DIY تا توسعه های زیرساختی در مقیاس بزرگ. به این ترتیب، بسیار مهم است که از قیمت های فعلی بازار مطلع باشید تا در مورد بودجه و جدول زمانی پروژه خود تصمیم گیری کنید. صفحه به‌روزرسانی قیمت روز نبشی فولادی ما طراحی شده است تا به شما کمک کند با ارائه اطلاعات قیمتی در زمان واقعی که شرایط فعلی بازار را منعکس می‌کند، جلوتر از منحنی باشید. بنابراین، این صفحه را نشانه گذاری کنید و اغلب برای آخرین به روز رسانی قیمت های نبشی چک کنید!

یکی از پرکاربردترین مقاطع فلزی در ساخت‌و‌ساز، نبشی یا همان پروفیل L شکل، است که در دو نوع بال مساوی و بال نامساوی تولید می‌شود. قیمت نبشی، به صورت کیلویی توسط تولیدکنندگان مختلف، اعلام می‌گردد که البته در سایزهای متفاوت آن، نرخ کیلویی اعلامی معمولا متفاوت است. در واقع نبشی؛‌ پروفیلی است که سطح مقطع آن دو ضلع عمود بر یکدیگر است و به دو شکل بال‌ مساوی و نامساوی تولید می‌شود؛ برای نمایش این محصول در نقشه‌ها از دو حرف L و v استفاده می‌شود. این محصول فولادی کاربردهای زیادی در ساخت خرپا، ستون، پل‌ها، سقف‌های کرومیت، ساخت ساختمان‌ها و ساخت چارچوب‌های در و پنجره دارد.

با توجه به کاربردهای زیاد این نوع از پروفیل ساختمانی، قیمت انواع نبشی، از جایگاه ویژه‌ای برای ساختمان‌سازان و صنعت‌گران برخوردار است. برای اطلاع از قیمت روز نبشی کافی است از سایت گرفت، دیدن کرده تا خرید مطمئنی را تجربه کنید.

نبشی چیست؟

به قطعه فلزی که در سازه‌های فلزی استفاده می‌شود، نبشی می‌گویند. وظیفه نبشی اتصال دو قسمت فلزی به یکدیگر بوده و برای متصل کردن پل‌ها و ستون‌ها هم مناسب است. برای ساخت خرپا نیز، می‌توان از این محصول استفاده نمود. نبشی یک نوع پروفیل فولادی همه کاره و پرکاربرد است که با سطح مقطع L شکل آن مشخص می شود. با برش یک صفحه فولادی مسطح به دو تکه با زاویه و سپس خم کردن هر قطعه در زاویه قائم به شکل L ساخته می شود. محصول به دست آمده دارای دو پایه با طول مساوی یا نامساوی است که می تواند برای مصارف مختلف در کاربردهای ساختمانی و صنعتی استفاده شود.

یکی از مزایای اصلی نبشی فولادی استحکام و دوام آن است. این از فولاد با کیفیت بالا ساخته شده است که نورد گرم، نورد سرد یا گالوانیزه شده است تا مقاومت عالی در برابر خوردگی، زنگ زدگی و سایش داشته باشد. این باعث می شود نبشی به یک انتخاب محبوب برای پشتیبانی سازه و عناصر قاب در ساختمان ها، پل ها و سایر پروژه های زیرساختی تبدیل شود. 

یکی دیگر از مزایای نبشی فولادی، تطبیق پذیری و انعطاف پذیری آن است. می توان آن را به راحتی برش داد، سوراخ کرد، جوش داد، یا پیچ و مهره کرد تا متناسب با هر کاربرد یا نیاز طراحی خاص باشد. این محصول فولادی، در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها، ضخامت‌ها موجود هستند که امکان سفارشی‌سازی و سازگاری بیشتری را فراهم می‌کند.

انواع نبشی

نبشی‌ها با توجه به طول بال و ضخامت آن، دسته‌بندی می‌شوند، در واقع برای نام‌گذاری ابتدا طول بال بر حسب سانتی‌متر و سپس ضخامت بال بر حسب میلی‌متر بیان می‌شود. نبشی‌های سایز کوچک معمولا فقط در طول‌های 6 متری تولید می‌شوند ولی سایزهای 8 به بالا دارای طول‌های 6 و 12 متری هستند. البته ممکن است کارخانه‌ها فقط طول 6 یا 12 متری را، روی خط تولید داشته باشند. با بالا رفتن سایز و ضخامت نبشی، وزن شاخه بیشتر و در نتیجه هزینه تمام شده آن نیز، بیشتر می‌شود.

انواع نبشی براساس شکل ظاهری

نبشی براساس شکل ظاهری به انواع مختلفی تقسیم می‌شود. از انواع نبشی می‌توان به نبشی بال مساوی و بال نامساوی اشاره کرد. تفاوت این دو نوع نبشی، در اندازه بال‌های آن‌ها است. نبشی بال مساوی با دو بال کاملا یک‌اندازه تولید می‌شود؛ درحالی‌که نبشی‌ بال نامساوی دارای بال‌های متفاوتی است.

انواع نبشی براساس روش تولید

نبشی‌ها ازنظر روش تولید نیز فرق دارند که از انواع نبشی می‌توان به نبشی پرسی و نبشی فابریک اشاره کرد. برای تولید نبشی پرسی از ورق استفاده می‌شود ولی برای تولید نبشی فابریک، باید از شمش استفاده کرد. در تولید نبشی پرسی، از دستگاه رول فرمینگ استفاده می‌کنند که ورق را کاملاً پرس نماید. نبشی‌های پرسی درمدت بسیارکوتاهی تولید می‌شوند؛ درصورتی‌که برای تولید نبشی‌های فابریک باید از کوره حرارتی استفاده نمود و این کار در زمان بیشتری انجام می‌شود.

 

قیمت نبشی؛ بر اساس ضخامت آن تعیین می‌گردد.

 

انواع نبشی براساس جنس

نبشی‌ها براساس جنس نیز به نبشی استیل، آلومینیوم و فولادی تقسیم می‌شوند. نبشی‌های آلومینیومی از فلز سبک آلومینیوم به دو روش پرسی و فابریک تولید شده و به‌فروش می‌رسند. از ویژگی‌های این نبشی می‌توان به مقاومت دربرابر خوردگی و پوسیدگی اشاره کرد. به‌علت وزن سبک نبشی‌ آلومینیومی، حمل آن بسیار آسان است. از این نوع 

نبشی‌ برای خطوط انتقال برق و انواع سازه‌ها استفاده می‌کنند. نبشی‌های استیل نیز با استفاده از ورق‌های استیل تولید و عرضه می‌شوند. نبشی‌های فولادی هم، مقاومت بسیار بالایی دارند.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“با توجه به بالا رفتن قیمت آهن آلات، قیمت نبشی به خصوص در سایزهای 4، 5 و 6 نیز بالا می‌رود که در قیمت نهایی پروژه بسیار تاثیر گذار است؛ همچنین با افزایش قیمت انواع نبشی، قیمت مسکن نیز روند صعودی خواهد داشت، این موضوع امری مهم برای عموم مردم و مهندسان این صنعت است. در نتیجه آگاهی از قیمت روز نبشی، انتخاب درست نوع این محصول و خرید محصول داخلی می‌توان به قیمت و همچنین استحکام پروژه کمک بسیار کرد.”

قیمت روز نبشی 4، 5 و 6

این محصول فولادی در ضخامت‌ و سایزهای مختلف به دو‌صورت 6 و 12 متری تولید می‌شوند که در بین تمامی سایزهای این محصول، سایز 4، 5 و 6 پرفروش‌تر و محبوب‌تر بوده است.

قیمت نبشی 2

نبشی دو یکی از سایزهای پردرخواست نبشی‌ است که قیمت این کالا توسط فروشندگان مختلف، متفاوت اعلام می‌شود. برای اطلاع دقیق از قیمت نبشی 2 می‌توانید به سایت گرفت مراجعه نمایید. در سایت ما نرخ این محصول که توسط فروشگاه‌های مختلف به فروش می‌رسد مقایسه شده و درون جدول قرار گرفته‌اند.

فرایند تولید نبشی

یکی از روش‌هایی که برای تولید نبشی بکار می‌رود، روش پرسی است. در این روش از یک ورق فولادی به‌عنوان ماده اولیه استفاده می‌شود. این ورق پس از ورود به خط تولید، به‌صورت یک نوار برش‌خورده و فرآیند رول‌فرمینگ روی آن اعمال می‌شود. پس از آن باید این ورق از چند غلتک عبور کرده و لبه‌های آن به سمت بالا خم شود. درنهایت ضلع عمود برهم ایجاد می‌شود؛ سپس باید با استفاده از دستگاه گیوتین، نبشی‌ها را در اندازه‌های ۶ و ۱۲ متری برش داد. برای تولید نبشی، از استانداردهای مشخص استفاده می‌شود. تولید نبشی ضد زنگ یا گالوانیزه نیز به همین روش با یک مرحله اضافه انجام می‌گیرد. مرحله بیشتر به‌عنوان مرحله گالوانیزه کردن به‌کار می‌رود. نبشی‌ها را می‌توان از نظر روش تولید به دو دسته فابریک و پرسی تقسیم‌بندی کرد. در زمان تولید نبشی فابریک، آن‌ها را به شکل حرف L شکل می‌دهند. به بیانی دیگر، شمش فولاد را در کوره‌های مخصوص این کار ذوب کرده و سپس آن را به نبشی تبدیل می‌کنند.

از طرفی در تولید نبشی پرسی، هیچ نیازی به شمش فولاد و فرآیند نورد و ذوب نیست. این نوع نبشی از ورق فولاد تولید می‌شود. برای این کار، ورق فولاد را در اندازه‌های مورد نیاز برش داده و سپس از دستگاه رول فرمینگ برای تبدیل آن به نبشی استفاده می‌کنند. از آنجایی‌که ورق فولاد در طی فرآیند پرس به نبشی تبدیل می‌شود، طبیعی است که نسبت به نبشی فابریک از کیفیت پایین‌تری برخوردار باشد.

یکی از موارد مهمی که در قیمت Angle bar تاثیر گذار است و باید مورد توجه قرار گیرد، جنس ، طول و ضخامت بال‌های آن است که نرخ نهایی این محصول را تعیین می‌کند. برای مثال اگر به دنبال این محصول با طول بال 70 و ضخامت 5 هستید باید درخواست نوع بال‌مساوی 70*70*5 را بدهید یا اگر نبشی با بال‌های 30 و 20 و ضخامت 3 مد نظرتان است باید نوع بال‌نامساوی 3*20*30 سفارش دهید.

قیمت نبشی 4

این مقطع به‌وسیله ذوب ضایعات فلزی و در قالب‌های مخصوص در کارخانه‌های مختلف فولادی، تولید می‌شود. طول نبشی 4، 6 متر و بال‌های آن 4 سانتی‌متر و ضخامت این بال‌ها حدود 3 میلی‌متر است. وزن این نوع نبشی حدود 10 کیلو است و قیمت نبشی 4، به عواملی چون تورم بازار، قیمت مواد اولیه و نوسانات قیمت دلار بستگی دارد.

 

قیمت نبشی در سایزهای مختلف، متفاوت است.

 

قیمت نبشی 4 سبک

نبشی سایز 4، در تمامی ضخامت‌هایش پرکاربرد است ولی نوع سبک آن که ضخامت 2 تا 2.5 میلی‌متر است، برای نماسازی مصرف بالاتری داشته و مورد استقبال مخاطبین قرار گرفته است. هر شاخه از این نبشی در برندهای مختلف، دارای وزن متفاوتی است ولی به طور کلی در بازه 7 تا 8.5 کیلوگرم قرار دارند. نبش 4 یک سبک خاص از نبشی است که معمولاً در پروژه های ساختمانی و ساختمانی استفاده می شود. طراحی نبشی 4 برای تقویت نبشی های ساختمان‌ها و سازه‌ها ایده‌آل است و در جایی که بیشتر مورد نیاز است، استحکام و پایداری بیشتری ایجاد می‌کند.

یکی از مزایای نبشی 4 سبک تطبیق پذیری آن است. می توان از آن در طیف گسترده ای از کاربردها، از نرده و سقف تا ساخت مبلمان و موارد دیگر استفاده کرد. یکی دیگر از مزایای نبشی سایز 4 نصب آسان آن است.

قیمت نبشی 5

نبشی 5، یکی از سایزهای پرفروش این محصول فولادی به شمار می‌رود که کارخانه‌های متفاوت ذوب آهن و فولاد آن را تولید می‌کنند. به‌دلیل اینکه طول بال‌های این مقطع 5 سانتی‌متر است، نبشی 5 نامیده می‌شود و ضخامت هر بال آن حدود 4mm است. برای تولید نبشی 5 یا نبشی نوردی و کوره ای از ضایعات فلزی استفاده می شود. در لیست زیر می‌توانید قیمت نبشی 5، برندها و کارخانه‌های مختلف را مشاهده کنید.

قیمت نبشی 8

این مقطع در سایز 8، از محصولات پرکاربرد فلزی در صنایع مختلف است که در ابعاد 6 متری و با طول بال 8 سانتی‌متری در کارخانه‌های فولادی تولید و در بازار عرضه می‌شود. از آنجاکه قیمت نبشی 8 بخاطر سایز و وزن آن، از سایر سایزهای این مقطع بیشتر است، خریداران مخصوص به خود را دارد. شما می‌توانید در لیست زیر، قیمت نبشی، سایز 8 فروشندگان مختلف بازار را مشاهده و بهترین آن را برای خرید انتخاب کنید.

نبشی گالوانیزه چیست؟

نبشی گالوانیزه یا نبشی فولادی، یکی از انواع نبشی‌هایی است که در کشور ما تولید می‌شود. این محصول دارای پوششی از فلز روی است. فلز روی، موجب می‌شود که این نبشی به‌صورت یک محصول ضد زنگ عمل کند. نبشی گالوانیزه یک گوشه فلزی است که برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی با یک لایه روی پوشانده شده است. فرآیند گالوانیزه کردن شامل غوطه ور کردن فلز در حمام روی مذاب است که یک لایه محافظ بر روی سطح فلز تشکیل می دهد. این باعث می شود نبشی گالوانیزه برای استفاده در کاربردهای بیرونی که در معرض عناصری مانند نرده، سقف و ساخت و ساز قرار می گیرند، ایده آل باشد.

این محصول در اشکال و اندازه‌های مختلفی برای کاربردهای مختلف وجود دارند. از نبشی های گالوانیزه در ساخت مبلمان و سایر محصولات فلزی نیز استفاده می شود. آنها بادوام، هستند و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند، که آنها را به گزینه ای محبوب برای بسیاری از صنایع تبدیل می کند.

قیمت نبشی گالوانیزه

پروژه‌هایی که در مناطق مرطوب و در معرض آب قرار دارند، به علت احتمال خوردگی مقاطع فولادی آن‌ها از جمله نبشی، نیاز به استفاده از نبشی گالوانیزه دارند. قیمت نبشی گالوانیزه، نیز مانند نوع معمولی آن، با نوسانات روز بازار آهن دچار افت و خیز می‌شود. در واقع قیمت نبشی گالوانیزه به صورت شاخه‌ای، نسبت به هر شاخه نبشی سیاه بیشتر است؛ زیرا این مقطع فولادی باید مراحلی را برای گالوانیزه شدن طی کند و علاوه بر هزینه مواد گالوانیزه، هزینه خدمات نیز به نرخ آن، اضافه می‌شود.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

“قیمت نبشی، بسته به عوامل مختلفی به صورت روزانه در حال تغییر است و بازار آن نوسان نسبتا بالایی دارد؛ حتی می‌توان گفت تغییر قیمت روز نبشی 2، 4، 5 و… کمتر از یک روز است به همین خاطر خریداران نبشی می‌بایستی به صورت لحظه‌ای نرخ این محصول را استعلام بگیرند.”

 

 

مشخصات فنی نبشی

نبشی‌ها با دو مشخصه ضخامت و اندازه بال شناخته می‌شوند. برای مثال زمانی که مشخصات یک نبشی را به صورت ۳*۳۰*۳۰ بیان می‌کنیم، منظورمان این است که اندازه‌ بال‌ها ۳۰*۳۰ بوده و ضخامت آن 3 خواهد بود. به‌دلیل استفاده گسترده از نبشی‌ها، این قطعه‌ها در اندازه‌های متفاوت و با وزن‌های مختلف تولید می‌شوند.

کاربرد نبشی

به‌طورمعمول از نبشی برای تحمل بار و ایجاد تکیه‌گاه در ساختمان‌ها استفاده می‌کنند. مهم‌ترین استفاده‌های نبشی به شرح زیر خواهد بود.

  • ساخت سازه‌های خرپایی
  • ساخت بادبندها و اسکلت‌های فلزی
  • اتصال ستون‌ها در پل‌سازی
  • اتصال ستون‌ها در سدسازی
  • استحکام فونداسیون
  • وصل ستون‌ها با تیرآهن و موارد این‌چنینی دیگر
  • دکل‌های انتقال نیرو
  • ساخت تجهیزات و ماشین‌آلات

خرید نبشی

پیش از اقدام برای خرید نبشی خوب است تا با قیمت روز این محصول آشنا شوید. ما برای این کار به شما سایت گرفت را پیشنهاد می‌کنیم. جدول قیمت موجود در این سایت به‌صورت‌روزانه و لحظه‌ای بروزرسانی می‌شود؛ بنابراین شما همیشه از بروزترین قیمت‌های آهن‌آلات باخبر بوده و در هزینه پروژه‌های خود، صرفه‌جویی خواهید کرد.

عوامل موثر بر قیمت نبشی در بازار

عواملی همچون نرخ تورم جهانی، قیمت سنگ آهن، میزان عرضه و تقاضا، هزینه حمل ونقل و قیمت نفت بر نرخ این محصول تاثیر گذار است؛ همچنین قیمت Angle bar ارتباط مستقیم با قیمت آهن دارد و با در نظر گرفتن قیمت آهن می‌توانید قیمت نبشی را تا حد زیادی پیش بینی کنید. نرخ سایر مقاطع فولادی مانند قیمت ناودانی نیز، همسو با نرخ نبشی خواهد بود.

با توجه به لیست زیر می‌توانید آخرین به روزرسانی قیمت امروز نبشی را با توجه به کارخانه سازنده در سایزهای 4، 5، 6 و...  مشاهده کنید.

سوالات متداول

انواع نبشی، در چه طول هایی تولید می شوند؟

نبشی ها در طول های 6 و 12 متر تولید می شوند که البته سایزهای کوچکتر معمولا 6 متری تولید می شوند.

قیمت روز نبشی، به چه عواملی وابسته است؟

قیمت نبشی، با نوسانات روز بازار، تغییر می کند و عواملی چون دلار، تغییرات نرخ آهن جهانی، تورم و ... بر قیمت کیلویی نبشی در برندهای مختلف، تاثیر می گذارد.

پرمصرف ترین سایزهای نبشی، چه سایزهایی هستند؟

سایز 3، 4 و 5 از پر استفاده ترین سایزهای نبشی، در مصارف مختلف ساختمانی هستند.

آیا قیمت نبشی، در سایت گرفت بروز است؟

بله؛ گرفت قیمت نبشی را به صورت روزانه، از مراجع و تامین کنندگان مختلف دریافت کرده و در این صفحه بروزرسانی می نماید.

معروف ترین برندهای تولیدکننده نبشی، کدام ها هستند؟

برند شکفته، ناب تبریز، اسپیرال اصفهان، جاوید بناب و ... به خاطر کیفیت بالا در تولید، از معروف ترین تولیدکنندگان نبشی هستند.

... بیشتر

قیمت نبشی اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متری280,000
30*30ضخامت 36 متری283,000
30*30ضخامت 2.56 متری297,000
40*40ضخامت 46 متری277,200
40*40ضخامت 36 متری297,000
50*50ضخامت 46 متری268,000
50*50ضخامت 56 متری268,000
60*60ضخامت 66 متری268,000
60*60ضخامت 56 متری280,000
80*80ضخامت 86 متری280,000
tel banner

قیمت نبشی آریان فولاد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
279,400
تا
304,300
120*120ضخامت 126 متریاز
278,500
تا
292,700
120*120ضخامت 1212 متری278,500
150*150ضخامت 1512 متری431,700
40*40ضخامت 312 متری281,000
80*80ضخامت 812 متری268,000
40*40ضخامت 46 متریاز
270,200
تا
282,900
40*40ضخامت 36 متریاز
268,000
تا
281,000
50*50ضخامت 46 متریاز
268,000
تا
270,500
50*50ضخامت 56 متریاز
268,000
تا
282,400
50*50ضخامت 36 متری285,000
60*60ضخامت 56 متری270,500
60*60ضخامت 66 متریاز
270,500
تا
282,400
60*60ضخامت 46 متری285,000
70*70ضخامت 56 متری270,400
70*70ضخامت 76 متری270,400
80*80ضخامت 86 متریاز
268,000
تا
328,900
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت نبشی شکفته

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
270,300
تا
292,500
100*100ضخامت 1012 متری275,500
80*80ضخامت 812 متری273,900
30*30ضخامت 36 متریاز
271,300
تا
292,100
40*40ضخامت 46 متریاز
273,300
تا
292,500
50*50ضخامت 56 متریاز
269,500
تا
292,400
60*60ضخامت 66 متریاز
271,500
تا
292,400
80*80ضخامت 86 متریاز
272,000
تا
292,400

قیمت نبشی ناب تبریز

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 86 متری286,500
100*100ضخامت 76 متری285,600
100*100ضخامت 106 متری286,500
45*45ضخامت 512 متری276,500
40*40ضخامت 36 متریاز
276,500
تا
277,500
40*40ضخامت 46 متریاز
271,000
تا
276,000
45*45ضخامت 56 متری287,000
45*45ضخامت 36 متری287,400
45*45ضخامت 46 متری287,900
50*50ضخامت 66 متری278,500
50*50ضخامت 46 متریاز
272,000
تا
273,400
50*50ضخامت 36 متری274,600
50*50ضخامت 56 متریاز
271,000
تا
272,400
60*60ضخامت 66 متریاز
271,000
تا
272,600
60*60ضخامت 36 متری280,600
60*60ضخامت 46 متری300,700
60*60ضخامت 56 متریاز
272,000
تا
273,000
75*75ضخامت 66 متری285,000
80*80ضخامت 76 متریاز
273,000
تا
274,000
80*80ضخامت 86 متریاز
272,000
تا
273,500
70*70ضخامت 76 متریاز
271,000
تا
272,000
80*80ضخامت 66 متریاز
274,000
تا
275,000
75*75ضخامت 56 متریاز
285,000
تا
286,000
70*70ضخامت 56 متریاز
272,000
تا
273,800
70*70ضخامت 66 متریاز
272,000
تا
273,000
70*70ضخامت 46 متری275,000

قیمت نبشی مشهد

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
273,000
تا
280,000
30*30ضخامت 36 متریاز
273,000
تا
289,500
40*40ضخامت 46 متریاز
275,500
تا
289,500
50*50ضخامت 56 متریاز
272,600
تا
289,500
60*60ضخامت 66 متریاز
274,600
تا
289,500
80*80ضخامت 86 متریاز
273,600
تا
289,500

قیمت نبشی آونگان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
268,000
تا
277,000
100*100ضخامت 1012 متری340,000
120*120ضخامت 1212 متری268,000
60*60ضخامت 66 متری268,000
80*80ضخامت 86 متری268,000

قیمت نبشی منظومه

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متری284,700
50*50ضخامت 56 متریاز
271,000
تا
284,700
60*60ضخامت 66 متریاز
271,000
تا
284,700
80*80ضخامت 86 متری271,000

قیمت نبشی فولاد سپهر ایرانیان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
100*100ضخامت 106 متریاز
278,000
تا
284,700
120*120ضخامت 1212 متری292,000
30*30ضخامت 2.56 متریاز
291,700
تا
292,000
40*40ضخامت 46 متریاز
277,000
تا
284,700
40*40ضخامت 36 متریاز
280,000
تا
293,700
40*40ضخامت 2.56 متری282,000
50*50ضخامت 36 متریاز
290,000
تا
294,700
50*50ضخامت 56 متریاز
278,000
تا
288,700
50*50ضخامت 46 متری288,700
60*60ضخامت 66 متریاز
278,000
تا
288,700
60*60ضخامت 56 متریاز
278,000
تا
288,700
80*80ضخامت 86 متریاز
278,000
تا
284,700

قیمت نبشی ماهان ذوب اصفهان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
50*50ضخامت 46 متری270,000

قیمت نبشی ابهر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متریاز
269,000
تا
287,200

قیمت نبشی زنجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متری280,400
50*50ضخامت 46 متری270,000
50*50ضخامت 56 متریاز
270,000
تا
280,700
60*60ضخامت 66 متریاز
270,000
تا
280,200
60*60ضخامت 56 متری270,000

قیمت نبشی نستا

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
30*30ضخامت 2.56 متری295,000
40*40ضخامت 2.56 متریاز
288,000
تا
295,000
40*40ضخامت 36 متریاز
265,000
تا
285,000
80*80ضخامت 86 متری285,000

قیمت نبشی فولاد تهران

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
50*50ضخامت 46 متری282,000

قیمت نبشی فولاد جاوید بناب

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
40*40ضخامت 46 متریاز
275,000
تا
275,100
40*40ضخامت 36 متریاز
280,000
تا
292,000
50*50ضخامت 36 متریاز
280,000
تا
295,000
50*50ضخامت 56 متریاز
275,000
تا
275,100
50*50ضخامت 46 متریاز
277,000
تا
277,100
60*60ضخامت 36 متری295,000
60*60ضخامت 56 متری275,000
60*60ضخامت 46 متری278,000

قیمت نبشی اسپیرال

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
30*30ضخامت 36 متری284,500
40*40ضخامت 36 متری280,600
40*40ضخامت 46 متری278,600

قیمت نبشی فولاد نصر آذربایجان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایزضخامتطولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
70*70ضخامت 66 متری274,000
70*70ضخامت 76 متری272,500
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad