فیلتر ها
قیمت ورق A516 اکسین خوزستان

قیمت ورق A516 اکسین خوزستان

قیمت انواع ورق ای 516 اکسین خوزستان، باتوجه به تنوع در ضخامت، وزن و ابعاد آن مشخص می‌شود که دراین‌بین بهتر است بدانید، این نوع ورق ازجمله ورق‌های فولادی به شمار می‌آید. گوگرد، فسفر، منگنز و سیلیکون هرکدام عناصری هستند که در ساختار این ورق جای گرفته‌اند. کارخانه اکسین اهواز در زمینه تولید انواع مختلف ورق‌های فولادی مستحکم جایگاه ویژه‌ای را به دست آورده است. 

قیمت ورق a516 gr 70 اکسین خوزستان

نمی‌توان قیمت ورق a516 خوزستان را یک قیمت ثابت بیان کرد؛ به‌این‌دلیل که ضخامت‌های گوناگون، ابعاد متفاوت و وزن‌های مختلف هرکدام تنوع بالایی را برای این نوع ورق به نمایش می‌گذارند. معمولاً تا 12 متر طول این ورق را در انواع گوناگون می‌توان انتظار داشت. 4 گرید ورق A516  را پوشش می‌دهد، گرید 55، گرید 60، گرید 65 و گرید 70 هرکدام کشش مختلفی را در زمان تولید این نوع ورق به وجود می‌آورد.

قیمت ورق آهن a516 اکسین با توجه به خواصی که دارد، برآورد می‌شود که در این میان، دوام و استحکامی که ورق در برابر دما از خود نشان می‌دهد را نباید از یاد ببرید. در برابر خوردگی نیز a516 به‌عنوان یک ورق فولادی (کربنی) عملکرد قابل قبولی را ارائه می‌دهد؛ همچنین نباید جوش‌پذیری و چقرمگی که جزء ویژگی‌های اصلی هستند را از فراموش کرد.

برای ساخت پل، تیربرق، کانتینر، ساختمان‌سازی و... ورق آهن a516 کارایی خود را به نمایش می‌گذارد. صنایعی همچون: صنایع دارویی، تولید برق، حفاری نفت و.. از مزایای این ورق بهره‌مندمی‌شوند و بهتر است بدانید که نوسانات و التهابات بازار را در کنار نرخ ارز باید جزء عوامل مؤثر در برآورد قیمت ورق آهن a516 اهواز در نظر گرفت.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"قیمت ورق آهن a516 اکسین خوزستان، برای خریداران این محصول اهمیت بالایی دارد. به‌دلیل کاربرد زیاد این محصول در صنایع مختلف مانند: خودروسازی، ساختمان‌سازی، صنایع دارویی و ... اطلاع از قیمت روز ورق a516 اکسین اهواز در ضخامت های متنوع 0.5، 0.6 و ... برای مصرف کنندگان مهم است."

سخن پایانی

ما در مورد عوامل مؤثر در برآورد قیمت ورق A516 اکسین اهواز با شما سخن گفتیم. امروزه کارایی و کاربرد انواع ورق‌های فولادی به دلیل استحکام و خواصی که از خود به نمایش می‌گذارند، رو به افزایش است. مراجعه به سایت گرفت برای بررسی قیمت روز انواع ورق‌های فولادی یک پیشنهاد هوشمندانه است.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.