فیلتر ها
قیمت لوله جدار چاه

قیمت لوله جدار چاه

حفر چاه آب، از اصلی‌ترین روش‌های تامین آب شرب یک منطقه به‌شمار می‌رود. از گذشته تاکنون، این روش به‌عنوان روشی اقتصادی برای حل مشکل کمبود آب شناخته می‌شود. اگر شما هم قصد حفر چاهی برای آبیاری زمین‌های کشاورزی خود را دارید، پیش از هر کاری باید برای بررسی قیمت لوله چاه آب، اقدام کنید. فراموش نکنید که این قیمت وابسته به مواردی از جمله تعداد، تولیدکننده، اندازه و... دارد. 

پیش از بررسی هر پارامتر در هنگام خرید لوله جدار چاه باید به کیفیت مواد اولیه مصرفی دقت کرد؛ همانند هر کالای دیگر، زمانی که کیفیت مواد اولیه افزایش پیدا کند قیمت لوله جدار چاه نیز بیش‌تر می‌شود. از آنجایی که اهمیت این محصول بسیار بالا بوده در نتیجه باید از بهترین نوع متریال در تولید آن استفاده شود. اما آگاهی از عوامل موثر بر قیمت بهترین لوله‌های جدار کمک شایانی در انتخاب بهتر همراه با نرخی مطلوب می‌کند که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

طبق نظر کارشناسان گرفت:

"یکی از روش‌های متداول برای جلوگیری از ریزش چاه استفاده از لوله جدار چاه بوده که بهره گیری از آن در پروژه بسیار مهم خواهد بود. ضرورت این محصول موجب شده تا قیمت بهترین لوله‌های جدار چاه برای مهندسان و متخصصان از اهمیت بالایی برخوردار شود. لازم به ذکر بوده که قیمت روز انواع لوله جدار چاه کاملا مرتبط با نوسانات بازار بوده و قیمت لوله جدار چاه در سایزهای 10، 12، 14 و... متفاوت با یگدیگر خواهد بود."

عوامل تاثیرگذار بر قیمت لوله جدار چاه

عوامل متعددی بر نرخ این محصول موثر است که می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضخامت
  • جنس
  • کارخانه تولیدکننده
  • نوع آلیاژ
  • کیفیت
  • هزینه حمل‌و‌نقل
  • نرخ ارز و دلار
  • نرخ نفت
  • نوع
  • طول

 

عوامل متعدد بسیاری بر قیمت لوله جدار چاه تاثیرگذار هستند.

 

یکی از این عوامل کارخانه و برند تولید کننده بوده زیرا کیفیت تولید در کارخانه‌ها با یکدیگر متفاوت است؛ از معتبرترین برندهای تولیدی داخل کشور که مشغول به تولید این محصول هستند می‌توان به کالوپ، کویر، ملایر، اصفهان، کیان پرشیا، تهران، صبا، ساوه،  اهواز، قزوین، مشهد اشاره کرد. به دلیل اینکه برخی برندهای تولیدکننده در بین مردم مشهور شده که خود از عوامل بالا رفتن نرخ محصول مذکور است.

از آنجایی که وزن محصول کاملا بستگی به ضخامت آن دارد در نتیجه هرچه ضخامت بیش‌تر باشد، نرخ نیز بالا می‌رود؛ ضخامت این لوله با توجه به کاربردهای آن متفاوت خواهد بود. عامل دیگر که مانند ضخامت بر وزن اثر دارد و باید پیش از خرید به آن توجه و مورد بررسی قرار گیرد سایز، قطر و طول بوده است؛ این محصول در شاخه‌های 6 و 12 متری معمولا عرضه می‌شود. سایزهای این محصول نیز بین 10 تا 18 اینچ تولید و در بازار ارائه داده می‌شود.

آلیاژ مورد بعدی بوده که مسلما هرچه آلیاژ از استحکام و مقاومت بالاتری برخوردار باشد، بهای گران‌تری دارد؛ آلیاژهای به کار رفته در این محصول دارای تنوع بالایی بوده که هرکدام دارای قیمتی متفاوت خواهند بود. همانطور که پیش‌تر گفته شد هرچه مرغوبیت مواد تولیه بالاتر باشد به طبع قیمت لوله جدار چاه نیز بیش‌تر خواهد بود؛ هرچه کیفیت بالاتر باشد استحکام، مقاومت و عمر محصول طولانی‌تر خواهد بود در نتیجه مهم‌ترین عامل در نرخ محصول مذکور مرغوبیت و کیفیت آن بوده است.

قیمت لوله جدار چاه فلزی

قیمت لوله جدار چاه فلزی، براساس مواردی همچون سایز و ضخامت، تعیین می‌شود و همچنین کارخانه تولیدی که لوله جدار چاه را تولید کرده است نیز بر نرخ آن اثرگذار است. هرچه ضخامت یک لوله بیشتر باشد، به تناسب از نرخ بیشتری هم برخوردار است؛ زیرا با ضخامت بالا، وزن آن هم بالاتر می‌رود و وزن لوله جدار چاه بر قیمت آن هم تاثیر مستقیم دارد. شما می‌توانید قیمت روز لوله جدار چاه را در جدول قیمت سایت گرفت مشاهده و مقایسه نمایید.

تاثیر کیفیت در قیمت لوله جدار چاه

یکی از مهمترین عواملی که بر قیمت لوله جدار چاه تاثیر دارد، کیفیت مواد اولیه‌ای است در ساخت آن از آن‌ها بهره گرفته شده است. هرچه کیفیت و مرغوبیت مواد اولیه بیشتر باشد، درمقابل قیمت لوله جدار چاه، هم افزایش پیدا می‌کند. این به‌این‌دلیل است که مواد اولیه مرغوب تاثیر مستقیم بر کیفیت نهایی لوله خواهند داشت. لوله‌های باکیفیت، دوام و کارایی بیشتری دارند و می‌توانند فشار بیشتری را تحمل کنند. پس کیفیت بالاتر به‌معنی نرخ بالاتر خواهد بود و اگر کارایی بیشتری انتظار دارید، نوع گران‌تر را تهیه کنید. در جدول سایت گرفت، می‌توانید قیمت‌ انواع لوله جدار چاه باکیفیت‌های متفاوت را مشاهده و مقایسه کنید.

قیمت لوله چاه آب کشاورزی

در جداره‌های چاه آب به لوله‌ای نیاز است که لوله چاه آب کشاورزی نام دارد؛ قیمت لوله جدار چاه، به عوامل بسیاری بستگی دارد؛ از جمله این پارامترها می‌توان به مواردی همچون: نوع کاربرد، ضخامت، سایز، کیفیت مواد اولیه، جنس، کارخانه تولیدکننده و نرخ روزانه مواد اولیه اشاره کرد.

 

آلیاژ، از مهمترین عوامل موثر بر قیمت لوله جدار چاه است

 

قیمت لوله چاه مته ای

نرخ لوله چاه مته ای، بر اساس برند و تولیدکننده آن تعیین می‌شود. هرچه کیفیت این لوله بهتر باشد، قطعاً باید هزینه بیشتری پرداخت شود. برای اطلاع از نرخ این لوله می‌توانید همین الان جدول سایت گرفت را بررسی کنید و نرخ آن را در انواع مختلف و برندها و کیفیت‌های مختلف مشاهده کرده و مقایسه نمایید.

قیمت روز لوله جدار 12

خوشبختانه با پیشرفت هر چه بیشتر علم و تکنولوژی، امکان خرید بسیاری از محصولات به‌شکل آنلاین، فراهم شد. حال شما قادر هستید تا با ورود به وب سایت گرفت، قیمت بهترین لوله های جدار چاه را مشاهده نمایید؛ بنابراین برای بررسی قیمت روز لوله جدار 12، که یکی از پرمصرف‌ترین سایزهای این محصول در بازار است، هم می‌توانید از این سایت دیدن کنید و با مقایسه نرخ فروشندگان معتبر بازار، برای خرید از بهترین عرضه کننده اقدام نمایید.

قیمت لوله چاه عمیق امروز

قیمت روز انواع لوله جدار چاه، به عوامل بسیاری مرتبط است و به‌سادگی نمی‌توان در رابطه با آن، نظری داد. پیشنهاد می‌کنیم که پیش از سفارش لوله چاه عمیق، ابتدا اندازه و قطر مورد نظر لوله خود را به‌دست آورید تا راحت‌تر بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری کنید.

انواع لوله جدار چاه و ویژگی‌های آن‌ها

همانطور که می‌دانید نوع، اثر چشمگیری در قیمت این محصول دارد؛ انواع این لوله‌ها به صورت‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند که در این بخش به دو مورد از مهم‌ترین آن‌ها یعنی تقسیم‌بندی براساس ضخامت و قطردهانه می‌پردازیم:

 

در این تصویر دسته بندی لوله های جدار چاه را براساس ضخامت و قطر دهانه مشاهده می کنید.


این محصول براساس نوع جنس نیز به دو دسته فولادی و پلیمری تقسیم می‌شود که ویژگی‌های هرکدام متفاوت است؛ نوع پلیمری دارای مزایای دوام و طول عمر، سبکی وزن، قیمت اقتصادی، مقاوم در برابر خوردگی، عدم ایجاد آلودگی و مقاومت در برابر ماده‌های اسیدی است. از ویژگی‌های نوع فولادی نیز می‌توان به دوام بالا، جلوگیری از ریزش چاه، استحکام و مقاومت بالا، مانع از رشد باکتری و قابلیت ضد فرسایش اشاره کرد. قیمت لوله جدار چاه، به عنوان یکی از محصولات پرفروش بازار در زمینه کشاورزی، همانند سایر مقاطع دچار نوسان می شود؛ در ادامه لیستی از بهای سایر لوله های پرفروش بازار را ذکر می کنیم:

در نهایت برای سهولت در انتخاب می‌توانید از جدول قیمت روز انواع لوله جدار چاه استفاده کنید. 

سخن پایانی

دسترسی راحت به آب، یکی از دغدغه های اصلی کشاورزان و صنایعی است که به این مایع حیاتی برای ادامه فعالیت های خود نیاز دارند؛ به همین خاطر لوله های چاه، یکی از کالاهای مورد استفاده برای این افراد است. اطلاع از جدیدترین لیست قیمت لوله جدار چاه در سایزهای مختلف، برای فعالین این حوزه ها اهمیت زیادی دارد. در جداول موجود در این صفحه از سایت گرفت می توانید جدیدترین قیمت این محصول را در قطرها و ضخامت های متنوع و فروشندگان مختلف بازار مشاهده کنید. 

... بیشتر

قیمت لوله جدار چاه 10

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایز (اینچ)برندضخامت (میلیمتر)طولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
10 اینچاصفهانضخامت 56 متری399,000
10 اینچاصفهانضخامت 66 متری399,000
tel banner

قیمت لوله جدار چاه 12

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایز (اینچ)برندضخامت (میلیمتر)طولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
12 اینچاصفهانضخامت 56 متری399,000
12 اینچاصفهانضخامت 66 متری399,000
tel icon

مشتریان دست به نقد در کانال تلگرام “گرفت”

با عضویت در کانال تلگرامی "گرفت" ، درخواست‌های خرید را زودتر از رقبای خود ببینید و مشتری بگیرید.

عضویت در کانال تلگرام

قیمت لوله جدار چاه 14

نمایش قیمت با ارزش افزوده
سایز (اینچ)برندضخامت (میلیمتر)طولبازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
14 اینچاصفهانضخامت 56 متری166,000
14 اینچاصفهانضخامت 66 متری399,000
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad