فیلتر ها
قیمت میلگرد سمنان

قیمت میلگرد سمنان

قیمت میلگرد سمنان معمولا بر اساس وزن اعلام می شود و قیمت آن به ازای هر کیلو در حال حاضر 24900 تومان تا 26000 تومان است. میلگرد سمنان، از محصولات پرمصرف در استان های مرکزی کشور برای احداث سازه‌های ساختمانی است، زیرا کیفیت بالایی دارد. افرادی که بهای میلگرد سمنان یا سایر برندهایی که از آن‌ها خرید انجام می‌دهند را به صورت روزانه چک می‌کنند، همیشه در جریان اخبار و روندهای بازار قرار دارند. آن‌ها به مرور زمان متوجه می‌شوند که هر تغییری که در عوامل موثر بر قیمت‌های بازار اتفاق می‌افتد، تا چه اندازه نرخ‌ها را دچار نوسان می‌کند. در نتیجه بعد از مدتی توانایی پیش‌بینی بازار را به دست می‌آورند و پیش‌بینی‌هایشان به واقعیت بازار نزدیک است. در این صفحه از وب‌سایت گرفت می‌توانید قیمت میلگرد سمنان توسط فروشندگان مختلف را مشاهده کنید.

بر اساس نظر کارشناسان گرفت:

“باتوجه به رعایت انواع استانداردهای بین‌المللی و کشوری در تولید محصولات مجموعه نورد گرم سمنان، و در عین حال مناسب بودن قیمت میلگرد سمنان در بازار، لذا استفاده از میلگرد های پرمصرفی از قبیل سایزهای ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ این کارخانه، جهت استفاده در پروژه‌های عمرانی به‌خصوص در منطقه مرکزی کشور، بسیار مقرون به‌صرفه و اقتصادی است."

مشخصات میلگرد سمنان

کارخانه ذوب و نورد گرم سمنان، محصولات خود را مطابق با استانداردهای داخلی و بین‌المللی تولید می‌کند. شمش‌های تولید شده در همین واحد صنعتی به عنوان متریال اصلی این مقاطع فولادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. آلیاژ فولادی که برای تولید محصول به کار می‌رود، جزو مشخصات فنی آن محسوب می‌شود. از آنجایی که بیلت‌های نورد سمنان با تکنولوژی یونکر آلمان و مطابق با استانداردهای این کشور تولید می‌شوند، کیفیت میلگرد سمنان مورد تایید بسیاری از صنایع قرار می‌گیرد. نوع آجدار میلگرد کارخانه سمنان این کارخانه با استانداردهای A2، A3 و A4‌ تولید می‌شوند، اما استاندارد A3 این کارخانه پرمصرف‌تر از سایز استانداردهاست.

 

مشخصات میلگرد نورد گرم سمنان
مشخصات میلگرد نورد گرم سمنان

 

سایز میلگرد و وزن محصول هم از دیگر مشخصات فنی مهمی هستند که باید مورد توجه قرار بگیرند. کارخانه نورد گرم سمنان محصولات خود را در سایزهای ۸ تا ۳۲ تولید می‌کند. وزن این محصولات نیز در جدول وزن میلگرد سمنان ارائه شده است.

لیست قیمت میلگرد آجدار a3 سمنان

همانطور که پیش از این اشاره کردیم، استاندارد A3 یکی از پرکاربردترین میلگردهای سمنان در بازار مصرف محسوب می‌شود. حتی بسیاری از بنگاه‌های آهن، تنها محصولات تولید شده مطابق با این استاندارد را در بازار عرضه می‌کنند. در سایت گرفت می‌توانید به‌روزترین لیست قیمت میلگرد آجدار A3 سمنان را ببینید.

استانداردهای به کار رفته در تولید این مقاطع فولادی، یکی از معیارهایی هستند که به صورت غیرمستقیم روی قیمت میلگرد تأثیر می‌‌گذارد. زیرا استانداردهای پرکاربردتر، تقاضای بیشتری در بازار مصرف دارند و تقاضای بالاتر به معنای قیمت بیشتر خواهد بود.

 

قیمت میلگرد سمنان
قیمت میلگرد سمنان

 

قیمت روز میلگرد 8  نورد گرم سمنان امروز

سایز ۸ میلگرد کارخانه سمنان، کوچک‌ترین محصولی است که در این مجموعه تولید می‌شود. قیمت این مقطع فولادی نسبت به سایر محصولات این برند ارزان‌تر است و بیشتر برای کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. کارخانه ذوب و نورد گرم سمنان، مقاطع سایز ۸ را در دو نوع ساده و آجدار تولید می‌کند. نوع آجدار در ساخت و ساز به عنوان میلگرد عرضی استفاده می‌شود و نوع ساده این مقاطع هم برای تولید محصولاتی چون مفتول یا پیچ و مهره کاربرد دارد.

قیمت لحظه ای میلگرد 16 سمنان

میلگرد ۱۶ سمنان یکی از پرکاربردترین محصولات این برند محسوب می‌شود که عمده کاربرد آن هم در صنعت ساختمان‌سازی است. نرخ این محصول معمولا نوسان‌های روزانه را تجربه می‌کند، اما در روزهای پرهیجان بازار ممکن است به صورت لحظه‌ای هم دچار نوسان شود. برای بررسی قیمت لحظه ای میلگرد ۱۶ سمنان، می‌توانید از جدول قیمت ارائه شده در گرفت استفاده کنید.

 

میلگردهای 16 کارخانه نورد گرم سمنان
میلگردهای 16 کارخانه نورد گرم سمنان

 

مشاهده جدول قیمت به روز میلگرد نورد گرم سمنان

کیفیت میلگرد سمنان باعث شده که بسیاری از مهندسان حرفه‌ای، تنها از محصولات این کارخانه برای پروژه‌هایشان استفاده کنند. این افراد به استعلام قیمت روزانه این مقاطع نیاز دارند. در گرفت، جدول قیمت به روز میلگرد نورد گرم سمنان برای سایزهای مختلف درج شده است. شما می‌توانید پیش از اقدام برای خرید، آخرین نرخ محصولات را بررسی کنید.

بررسی تغییرات نمودار قیمت میلگرد کارخانه نورد سمنان

قیمت میلگرد سمنان هم مانند تولیدات سایر برندها در سال ۱۴۰۲ به طور کلی درگیر روند کاهشی بوده است. بالاترین نرخی که سایزهای مختلف محصولات این کارخانه در این سال تجربه کرده‌اند، قیمتی نزدیک به ۲۷ هزار تومان بوده است. در اواخر خرداد و اوایل تیرماه، اوج قیمت میلگرد کارخانه سمنان رقم خورد. اما بعد از آن، روند قیمت این محصولات در اکثر روزها، کاهشی یا ثابت بوده است. در گرفت، علاوه بر اینکه می‌توانید قیمت روز مقاطع ذوب و نورد سمنان را مشاهده کنید، امکان دسترسی به نمودار قیمت هفتگی، ماهانه و سه ماهه تولیدات این برند را هم خواهید داشت. بر اساس نمودارها می‌توانید تغییرات قیمت را در بازه‌های بلند مدت بررسی کنید و پیش‌بینی‌هایی درباره آینده بازار داشته باشید. برای مشاهده قیمت سایر تامین کنندگان به صفحه قیمت میلگرد در سایت مراجعه کنید.

 

نوسانات قیمت میلگرد نورد گرم سمنان
نوسانات قیمت میلگرد نورد گرم سمنان

 

خرید میلگرد آجدار سمنان از درب کارخانه

در نگاه اول به نظر می‌رسد خرید میلگرد از درب کارخانه بهترین روشی است که برای تأمین محصولات مورد نیاز وجود دارد؛ زیرا قیمت‌های کارخانه همیشه از قیمت‌های بازار مناسب‌تر است. اما دو نکته مهم وجود دارد که باید به آن توجه کرد. نکته اول اینکه کارخانه محصولات خود را تنها به صورت عمده به فروش می‌رساند و معمولا کم‌تر از تناژ فروش ندارد. در نتیجه پروژه‌های خرد که به چند ده یا چند صد کیلوگرم مقطع فولادی نیاز دارند، نمی‌توانند به صورت مستقیم از کارخانه سفارش بدهند.

نکته دوم هم این است که محصولات در «خرید از درب کارخانه»، همانطور که از نامش مشخص است، در محل کارخانه به مشتری تحویل می‌شود. بنابراین مسئولیت حمل و نقل برعهده مشتری خواهد بود. از آنجایی که بسیاری از مشتریان، از شهرهای مختلف محصولات این کارخانه را خریداری می‌کنند، اگر حمل و نقل برعهده خودشان باشد، با مشکل جدی در زمینه دریافت سفارش مواجه می‌شوند و مجبورند حضوری به کارخانه مراجعه کنند.

محدودیت دیگر کارخانه هم روند تولید آن است. احتمال دارد سفارشات میلگرد سمنان شما در همان روزی که می‌خواهید آماده تحویل نباشد. در نتیجه باید منتظر بمانید تا سفارش شما تولید و آماده تحویل شود.

چگونه اقدام به خرید میلگرد نورد سمنان کنیم؟ خرید حضوری یا آنلاین؟

روش‌های مختلفی برای خرید محصولات این کارخانه وجود دارد. خرید از کارخانه محدودیت‌هایی دارد که پیش از این توضیح دادیم. اغلب افراد مقاطع مورد نیازشان را از بازار خریداری می‌کنند و خرید از بازار هم به دو روش حضوری و آنلاین انجام می‌شود. برای خرید حضوری باید خودتان شخصا به بازار مراجعه کنید، قیمت میلگرد را استعلام بگیرید و قرارداد خرید ببندید.

در خرید اینترنتی نیازی به حضور شما نیست. تنها کافی است قیمت‌ها را به صورت اینترنتی استعلام بگیرید؛ سپس با کارشناس فروش مجموعه مورد نظرتان تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید. بعد از ثبت نهایی سفارش، میلگردها بدون اینکه نیازی به پیگیری شما باشد، تحویل باربری خواهد شد و به سمت پروژه شما ارسال می‌شود. خرید اینترنتی تا حد زیادی در زمان شما صرفه‌جویی می‌کند، همچنین امکان پیدا کردن و خرید از فروشنده‌ای که محصول را با بهترین قیمت عرضه می‌کند، وجود دارد.

گرفت؛ چگونه شما را در خرید بهتر میلگرد نورد سمنان کمک می کند؟

گرفت یک منبع اطلاعاتی معتبر در زمینه آهن‌آلات و مقاطع فولادی به شمار می‌رود. در این سایت می‌توانید اطلاعاتی درباره کارخانه‌های مختلف به دست آورید و همچنین به عنوان ابزاری برای پیدا کردن بهترین فروشنده مقاطع فولادی مورد نظرتان از آن استفاده کنید. ما در گرفت، قیمت روز انواع مقاطع فولادی از جمله قیمت میلگرد سمنان را ثبت می‌کنیم؛ در نتیجه با آگاهی از نرخ‌ها وارد بازار خواهید شد و محصول را گران‌تر از حدی که باید، خریداری نمی‌کنید.

استعلام قیمت میلگرد امروز سمنان فروشندگان مختلف

یکی دیگر از خدمات گرفت، استعلام قیمت مقاطع فولادی از فروشندگان مختلف است. به عنوان مثال برای قیمت میلگرد سمنان، لیست نرخ‌های ارائه شده تامین کنندگان مختلف را ارائه می‌دهیم. شما با استعلام قیمت فروشنده‌های مختلف، امکان مقایسه بین آن‌ها را خواهید داشت و می‌توانید بهترین مجموعه را برای خرید انتخاب کنید.

سوالات متداول

1-چه اطلاعاتی در فاکتور رسمی میلگرد نورد گرم سمنان ثبت می شود؟

اطلاعات مربوطه به فروشنده، خریدار، جزئیات محصول و… در فاکتور رسمی خرید شما ثبت خواهد شد.

2-آیا امکان حمل و نقل فوری برای سفارش میلگرد سمنان وجود دارد؟

بله.

3-علامت اختصاری میلگرد سمنان چیست؟

علامت اختصاری حک شده روی میلگردهای تولیدی کارخانه نورد گرم سمنان NGS است.

... بیشتر

میلگرد سمنان

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 8 نورد گرم سمنان A2 شاخه 12 متری249,000
میلگرد آجدار 8 نورد گرم سمنان A3 شاخه 12 متری256,000
میلگرد آجدار 10 نورد گرم سمنان A3 شاخه 12 متری250,000
میلگرد آجدار 12 نورد گرم سمنان A3 شاخه 12 متری243,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.