فیلتر ها
قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر، باتوجه به وزن آن مشخص می‌شود و در حال حاضر هر کیلو از این میلگرد قیمتی برابر با 22 تا 23 هزارتومان دارد. میلگرد کیان فولاد ابهر یکی از باکیفیت‌ترین و اقتصادی‌ترین محصولات فولادی موجود در بازار است. ازآنجایی‌که وزن شاخه‌های این میلگرد نسبت به دیگر برندهای رایج کمتری است، بنابراین خرید میلگرد کیان فولاد ابهر انتخابی عاقلانه محسوب می‌شود.

مشخصات فنی میلگرد کیان فولاد ابهر

میلگرد کیان فولاد ابهر در دو گرید A2 و A3 و همچنین در سایزهای 8 تا 28 میلی‌متر تولید می‌شود. علامت اختصاری این میلگردها KFA-TC بوده و شکل ظاهری آن‌ها به‌صورت آجدار است. کمترین وزن میلگردهای تولید شده در مجتمع کیان فولاد ابهر مربوط به سایز 8 (5 کیلوگرم) و بیشترین وزن آن‌ها مربوط به سایز 28 (62 کیلوگرم) است. میلگردهای کیان فولاد ابهر را می‌توان باتوجه‌به وزن شاخه‌های آن در سایزهای مختلف، جزو ارزان‌ترین و باکیفیت‌ترین مقاطع فولادی در بازار دانست.

لیست قیمت روز میلگرد کیان فولاد ابهر

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر پس از نوسانات مختلفی که در ماه‌های گذشته داشته است، در حال حاضر بسته به سایز آن بین 22000 تا حدود 26000 تومان است. اطلاع از لیست قیمت روز میلگرد کیان فولاد ابهر برای مهندسانی که به دنبال برآورد هزینه میلگردهای موردنیاز پروژه خود هستند، اهمیت ویژه‌ای داشته و یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آن‌ها به‌حساب می‌آید، به همین خاطر استفاده از یک مرجع مطمئن و معتبر برای محاسبه هزینه کلی میلگردها امری ضروری محسوب می‌شود.

ازآنجایی‌که اطلاع از نوسانات میلگردهای پرتقاضا بسیار مهم است، به همین خاطر در ادامه قیمت دو نمونه از میلگردهای کیان فولاد ابهر را برای شما شرح خواهیم داد. همچنین با بازدید از صفحه قیمت میلگرد وب سایت گرفت می‌توانید از به‌روزترین نرخ انواع میلگردهای برندهای مختلف مطلع شوید.

 

قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر
قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

 

قیمت میلگرد 16 کیان فولاد ابهر آنلاین

 بررسی روند بازار فولاد طی چند ماه گذشته نشان می‌دهد که قیمت میلگرد 16 کیان فولاد ابهر نموداری نوسانی داشته که برای پیش‌بینی قیمت و اطلاع از بهترین زمان خرید میلگرد کیان فولاد ابهر بی‌شک به یک مرجع به‌روز نیاز است. طبق بررسی‌ها متوجه می‌شویم که نمودار این میلگرد طی 3 ماه گذشته تابه‌حال روندی نزولی داشته و با کاهش قیمت مواجه بوده است. تحلیل نمودار قیمت این میلگرد نشان می‌دهد که میلگرد 16 کیان فولاد ابهر از 25 هزارتومان به 23 هزارتومان کاهش قیمت داشته است.

قیمت میلگرد 18 کیان فولاد ابهر لحظه‌ای

قیمت میلگرد 18 کیان فولاد ابهر در 3 ماه گذشته با رکود بازار جهانی و افت قیمت مواجه بوده و قیمت آن از 26 هزارتومان به 23 هزارتومان رسیده است. با بررسی بازار و نمودار قیمت این میلگرد به این موضوع پی خواهیم برد که نمودار آن در ماه‌های اخیر با تغییرات و نوساناتی مواجه بوده و به‌طورکلی شاهد روند نزولی بوده است.

روند تغییرات نمودار قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر

بررسی تغییرات نمودار قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا قیمت روز آن را با قیمت روزها و ماه‌های قبل آن مقایسه و تحلیل کنید تا بهترین زمان خرید میلگرد کیان فولاد ابهر را به دست آورید. با بررسی تغییرات نمودار قیمت متوجه می‌شویم که این محصول نوسانات قیمتی متعددی در بازه‌های زمانی مختلف تجربه کرده است. برای مثال سایز 14 میلگرد کیان فولاد ابهر در شش ماه اخیر ابتدا صعودی بوده سپس روند ثابتی داشته و در یک ماه اخیر دچار افت قیمت شده است. در حال حاضر تغییرات قیمتی آن نسبتا کم و ثابت است.

فرایند حمل و نقل میلگرد کیان فولاد ابهر

یکی از نکات مهمی که قبل از خرید میلگرد کیان فولاد ابهر باید به آن توجه داشته باشید، فرایند حمل‌ونقل آن است، این نکته برای بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و توجه زیادی به این موضوع دارند. باید بدانید که هزینه حمل‌ونقل همواره باتوجه‌به فاکتورهای مختلفی مانند نرخ سالانه، نوع وسیله نقلیه (تریلی، قطار و...) و میزان فاصله محل تحویل بار از کارخانه یا فروشگاه موردنظر شما تعیین می‌شود و باید توسط خریدار پرداخت شود.

 

میلگرد کیان فولاد ابهر در کارخانه
میلگرد کیان فولاد ابهر در کارخانه

 

بهترین راه برای خرید میلگرد کیان فولاد ابهر

خرید مستقیم از کارخانه میلگرد کیان فولاد ابهر یکی از راه‌ها برای خرید میلگرد کیان فولاد ابهر به‌حساب می‌آید. شما می‌توانید از طریق ارتباط مستقیم با این کارخانه، حجم زیادی از محصولات را با کمترین هزینه فراهم کنید. برای خرید مستقیم از کارخانه تنها کافی است که با دفتر مرکزی تماس گرفته و با کمک کارشناسان واحد فروش سفارش موردنظر خود را ثبت کنید. به این موضوع توجه کنید که امکان خرید حضوری از کارخانه برای خریداران وجود ندارد. همچنین شما می‌توانید بدون به صورت آنلاین یا تلفنی هم این محصول را از وب سایت گرفت درخواست کنید و بعد از مشخص شدن تامین کننده آن را خریداری کنید.

استعلام قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر از تامین‌کنندگان گرفت

گرفت یک مرجع جامع برای استعلام و مقایسه قیمت محصولات فولادی برندهای مختلف است. برای استعلام قیمت میلگرد کیان فولاد ابهر روز می‌توانید به سایت گرفت مراجعه کرده و لیست قیمت محصولات را که به‌صورت مداوم به‌روزرسانی می‌شوند را مورد بررسی قرار دهید. کسانی که قصد خرید این محصول را دارند همچنین می‌توانند با کارشناسان و مشاوران این سایت تماس گرفته و از آخرین قیمت سایزهای مختلف میلگرد کیان فولاد ابهر باخبر شوند.

سوالات متداول:

وزن میلگرد کیان فولاد ابهر چند کیلوگرم است؟

وزن میلگرد کیان فولاد ابهر بسته به سایز 8 تا 25 بین 5 تا 43.7 کیلوگرم است.

بعد از خرید میلگرد کیان فولاد ابهر فاکتور رسمی صادر می‌شود؟

بله. پس از نهایی شدن خرید فاکتور رسمی شامل اطلاعات فروشنده، خریدار و محصول صادر می‌شود.

هزینه حمل و نقل میلگرد کیان فولاد ابهر بر عهده خریدار است یا فروشنده؟

خریدار باید هزینه حمل و نقل را به صورت جداگانه پرداخت کند.

... بیشتر

میلگرد کیان فولاد ابهر

نمایش قیمت با ارزش افزوده
نام کالابازه قیمت (ریال)قیمت فروشندگانقیمت روز
میلگرد آجدار 10 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متری246,000
میلگرد آجدار 10 کیان فولاد ابهر A2 شاخه 12 متریاز
237,800
تا
241,000
میلگرد آجدار 12 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متری246,000
میلگرد آجدار 12 کیان فولاد ابهر A2 شاخه 12 متریاز
237,800
تا
251,800
میلگرد آجدار 14 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 16 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 18 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 20 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 22 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 25 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متریاز
235,000
تا
237,500
میلگرد آجدار 28 کیان فولاد ابهر A3 شاخه 12 متری236,000
میلگرد آجدار 8 کیان فولاد ابهر A2 شاخه 12 متریاز
246,500
تا
249,000
tel banner
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.