فیلتر ها

قیمت میلگرد گلستان

در دنیای ساخت و ساز پروژه‌های عمرانی، از نقش میلگردهای فولادی نمی‌توان به راحتی چشم‌پوشی کرد. این محصولات با بالا بردن مقاومت کششی در بتن‌ها، نقش بسیار پررنگی در تداوم استحکام و افزایش عمر سازه‌ها دارند. در این مطلب سعی داریم به بررسی قیمت میلگرد گلستان و همچنین عوامل موثر در تعیین قیمت روز میلگرد گلستان بپردازیم.

فاکتورهای اثرگذار در تعیین قیمت میلگرد گلستان چیست؟

بنای احداث کارخانه نورد گلستان یا نورد مینودشت، در سال ۱۳۸۱ و در ۵ کیلومتری جاده مینودشت-گنبد گذاشته شد. این مجتمع با نصب دستگاه‌های پیشرفته خارجی، در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید سالانه ۳۴۰ هزار تن انواع میلگرد، کلاف و مفتول به بهره‌برداری رسید.

تولیدات این مجموعه شامل انواع گرید A1 ساده در سایزهای ۸ تا ۲۸ میلی‌متر، گرید A2 آجدار (آج۳۴۰) در سایز ۸ تا ۲۸ میلی‌متر و گرید A3 جناغی در سایزهای ۵/۵ تا ۲۸ میلی‌متر است.

تحریم‌های اقتصادی و بالتبع اثر آن بر روی نوسانات ارز، تأثیر زیادی در تعیین بهای روزانه محصولات این کارخانه گذاشته‌است. همچنین تغییرات ارزش روزانه فولاد، افزایش هزینه‌های جانبی تولید، میزان عرضه و تقاضا، ابعاد، اندازه و کیفیت واحد تولیدکننده این محصولات، اثرگذاری بالایی در تغییر بهای این محصولات دارد.

قیمت میلگرد سایر برندهای معتبر و باکیفیت بازار؛ در لیست زیر قابل مشاهده است:

بر طبق نظر کارشناسان گرفت:

"‌میلگرد ساده A1 در سایز ۵/۶ میلی‌متری و گرید A3 در ضخامت‌های ۱۰ تا ۲۰ میلی‌متری، از تولیدات روزانه و پرمصرف این مجموعه فولادی هستند که میزان عرضه آن‌ها می‌تواند در تعیین قیمت روزانه میلگرد گلستان موثر باشد.‌"

سخن پایانی

مجتمع فولادی مینودشت، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این مقاطع فولادی در شمال کشور است؛ با توجه به میزان بالای پروژ‌ه‌های عمرانی در این منطقه، ِاطلاع از تغییرات قیمت میلگرد گلستان از اهمیت زیادی برخوردار است. همچنین با داشتن یک مشاور آگاه و با بررسی قیمت میلگرد گلستان امروز در سایت گرفت، می‌توانید با یک نگاه کارشناسانه نسبت به خرید این محصولات اقدام نمایید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad