فیلتر ها
قیمت لوله گاز سپنتا

قیمت لوله گاز سپنتا

قیمت لوله گاز خانگی سپنتا با توجه به سایز، ضخامت، وزن و استاندارد لوله متفاوت است؛ با توجه به نوسانات قیمت این محصول، وجود منبعی مناسب برا اطلاع از قیمت روز لوله گاز خانگی درزدار سپنتا بامر مهمی است.

 از این رو گرفت برای اطلاع‌رسانی قیمت محصولات مختلف فولادی از جمله قیمت لوله گاز خانگی درز مستقیم سپنتا فعالیت خود را آغاز کرده تا بتواند در این راستا شما را راهنمایی کند تا بتوانید بهترین خرید را تجربه کنید.

لوله‌های گاز خانگی سپنتا که از جنس فولاد و پلی‌اتیلن هستند که به‌دلیل مقاومت بالایی که در برابر خوردگی دارند، برای لوله‌کشی گاز در منازل مسکونی، پالایشگاه‌ها، نیروگاه‌ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ این لوله‌ها از نوع درزدار هستند و به آن‌ها لوله سیاه درزدار سپنتا نیز گفته می‌شود.

لوله‌کشی‌های گاز معمولا به دو صورت توکار و روکار صورت می‌گیرد، بعد از اینکه مشخص شد از چه شیوه‌ای برای لوله‌کشی استفاده می‌کنیم، باید ابعاد و سایز لوله مورد نظر را تعیین کنیم.

لوله‌های گاز سپنتا از نظر سایز به دو شکل معمولی و  API موجود هستند، که نوع معمولی تنها در طول 6 متری و با قطر 2/1 تا 6 اینچ و نوع API نیز به‌صورت 6 متری ولی با قطرهای 2/1 تا 4 اینچی تولید می‌شوند. برای مشاهده قیمت لوله API به لیست قیمت مربوطه مراجعه کنید.

قیمت روز لوله گاز درزدار سپنتا

قیمت این لوله‌ها با توجه به استانداردهایی که در تولید آن‌ها در نظر گرفته می‌شود با یکدیگر متفاوت است از این رو هنگام خرید لوله از کارخانه لوله سپنتا، به کیفیت این محصول توجه ویژه داشته باشید و مرغوب‌ترین محصول را خریداری کنید تا از صدمات جبران‌ناپذیری که ممکن است بعدها با آن مواجه شوید خوددرای کنید.

در لیست زیر می‌توانید قیمت لوله گاز خانگی سپنتا را در ابعاد و ضخامت‌های مختلف مشاهده کنید.

... بیشتر
گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
021-2842483809962666137
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت تجربه نمایید.