قیمت لوله مبلی ساوه

قیمت لوله مبلی ساوه

طبق بررسی‌های صورت گرفته قیمت لوله مبلی ساوه تحت تاثیر تغییرات قیمتی ورق سرد، عرضه‌ و تقاضا، تعرفه‌های گمرکی، قیمت نفت، کیفیت تولید و ... قرار دارد.

لوله‌های مبلی (سبک) ساوه از طریق فرایند نورد سرد با استانداردهای مختلف تولید می‌شوند و ضخامتی بین 0.4 تا 1.5 میلی‌متر دارند. این لوله‌ها به‌دلیل مقاومت خوبی که دارند در صنایع مختلفی از جمله: خودروسازی، لوازم خانگی، دوچرخه‌سازی، مبلمان، ساخت تخت‌های فلزی و... مورد استفاده قرار می‌گیرند؛ از این رو قیمت تمام شده محصولات زیادی تحت تاثیر تغییرات قیمت لوله سبک کارخانه نورد و پروفیل ساوه هستند.

طبق نظر کارشناسان گرفت: 
"قیمت لوله مبلی ساوه، در اکثر مواقع برحسب وزن و برند تولیدکننده آن تعیین می‌شود اما از عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت روز لوله مبلی ساوه، می‌توان به مواردی از جمله: قیمت ارز، قیمت جهانی ورق سرد، تعرفه گمرکی و هزینه تمام شده مواد اولیه برای کارخانه‌ها اشاره کرد."  

قیمت لوله مبلی ساوه در سایزهای مختلف

لوله‌های مبلی، معمولا سبک وزن هستند، به همین دلیل برای تولید آن‌ها به فولاد با وزن کم‌تر نیاز داریم. عوامل مختلفی روی قیمت لوله مبلی ساوه در سایزهای مختلف تأثیر دارند که یکی از آن‌ها وزن فولاد به کار رفته در محصول است.  سایزهای مختلف لوله مبلی با ضخامت‌های گوناگون تولید می‌شوند؛ تا پاسخگوی نیاز همه مصرف‌کنندگان باشند. به عنوان مثال: شما می‌توانید لوله مبلی سایز ۱۰ را با ضخامت بین ۰.۴ تا ۱ میلیمتر سفارش بدهید؛ برای محصولات سایز بزرگ، می‌توان ضخامتی تا ۱.۵ میلیمتر هم در نظر گرفت. با توجه به این موضوع حتی قیمت محصولات در یک سایز هم ممکن است بایکدیگر متفاوت باشد.

 

قیمت لوله مبلی ساوه برحسب عوامل مختلفی به صورت روزانه تعیین می‌شود.

 

برای بررسی ساده‌تر قیمت لوله مبلی ساوه، ما جدول قیمت این محصول را ارائه داده‌ایم. در این جدول جدیدترین قیمت محصولات سایزهای مختلف این برند درج شده است. با استفاده از قیمت‌های این جدول می‌توانید بودجه مورد نیاز برای خرید لوله را برآورد کنید. 

... بیشتر

هیچ موردی یافت نشد.

گرفت
آسان و آنلاین
آدرس: تهران، پارک علم و فناوری تربیت مدرس
شماره تماس :
02128424838
برای اطلاع از آخرین قیمت های به روز محصولات میتوانید ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.
درباره گرفت

گرفت؛ به‌روزترین مرجع استعلام قیمت آهن آلات و کالاهای فولادی است که با مقایسه نرخ محصولات ارائه شده، توسط فروشندگان مختلف بازار، کمک می‌کند تا بتوانید بدون هدر رفت زمان، خریدی مطمئن و آسوده را با بهترین قیمت ترجمه نمایید.

enamad